DEDICAREA ENDIAN S.R.L.

DEDICAREA ENDIAN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44679800, Nr. Reg. Com. J2021013244407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4642 - Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei. Societatea a fost înființată la data de 2 august 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MIHAIL TÂRNOVEANU, NR.58A, CAMERA 4, cod poștal 032967. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DEDICAREA ENDIAN S.R.L.
CUI
44679800
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021013244407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 august 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MIHAIL TÂRNOVEANU, NR.58A, CAMERA 4
Cod poștal
032967
Cod CAEN
4642
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al imbracamintei si incaltamintei

Situații financiare

În 2025, DEDICAREA ENDIAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 878.204 lei, un profit net de 15.133 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 151.430 lei2022 · Cifra de afaceri: 532.110 lei2023 · Cifra de afaceri: 789.305 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.118.538 lei2025 · Cifra de afaceri: 878.204 lei2021 · Profit net: 91.398 lei2022 · Profit net: −56.359 lei2023 · Profit net: 125.074 lei2024 · Profit net: 13.576 lei2025 · Profit net: 15.133 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 151.430 lei20212022: 532.110 lei20222023: 789.305 lei20232024: 1.118.538 lei1,1 mil.20242025: 878.204 lei878 mii2025
Profit net lei
2021: 91.398 lei20212022: −56.359 lei−56 mii20222023: 125.074 lei125 mii20232024: 13.576 lei20242025: 15.133 lei15 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DEDICAREA ENDIAN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 878.204 lei în scădere față de 2024 15.133 lei în creștere față de 2024 172.754 lei în scădere față de 2024 29.317 lei 225.476 lei 171.044 lei 1
2024 1.118.538 lei în creștere față de 2023 13.576 lei în scădere față de 2023 218.566 lei în scădere față de 2023 57.097 lei 234.243 lei 183.689 lei 1
2023 789.305 lei în creștere față de 2022 125.074 lei în creștere față de 2022 382.635 lei în creștere față de 2022 84.679 lei 466.256 lei 170.113 lei 1
2022 532.110 lei în creștere față de 2021 −56.359 lei în scădere față de 2021 184.920 lei în creștere față de 2021 313 lei 229.646 lei 45.039 lei 1
2021 151.430 lei 91.398 lei 48.675 lei 108 lei 149.965 lei 101.398 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare