DEFEMA S.R.L.

Inactivă fiscal din 20 august 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

DEFEMA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40340389, Nr. Reg. Com. J22/3571/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9319 - Alte activitati sportive. Societatea a fost înființată la data de 20 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ZUGRAVI, NR.17, BL.V1-3, SC.A, ET.3, AP.15. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 20 august 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DEFEMA S.R.L.
CUI
40340389
Stare
Inactivă fiscal din 20 august 2024
Nr. Registrul Comerțului
J22/3571/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 decembrie 2018
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ZUGRAVI, NR.17, BL.V1-3, SC.A, ET.3, AP.15
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9319
Domeniu de activitate
Alte activitati sportive

Situații financiare

În 2022, DEFEMA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 14.900 lei, un profit net de 9.674 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii201820192020202120222019 · Cifra de afaceri: 15.075 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.904 lei2021 · Cifra de afaceri: 15.502 lei2022 · Cifra de afaceri: 14.900 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 215 lei2020 · Profit net: −5.159 lei2021 · Profit net: 10.010 lei2022 · Profit net: 9.674 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 15.075 lei20192020: 4.904 lei20202021: 15.502 lei16 mii20212022: 14.900 lei15 mii2022
Profit net lei
2018: 0 lei20182019: 215 lei20192020: −5.159 lei−5 mii20202021: 10.010 lei10 mii20212022: 9.674 lei10 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru DEFEMA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 14.900 lei în scădere față de 2021 9.674 lei în scădere față de 2021 251 lei în scădere față de 2021 — 10.165 lei 9.914 lei —
2021 15.502 lei în creștere față de 2020 10.010 lei în creștere față de 2020 1.968 lei în scădere față de 2020 — 7.234 lei 5.266 lei —
2020 4.904 lei în scădere față de 2019 −5.159 lei în scădere față de 2019 11.783 lei în creștere față de 2019 0 lei 7.039 lei −4.744 lei —
2019 15.075 lei 215 lei în creștere față de 2018 366 lei în creștere față de 2018 0 lei 781 lei 415 lei —
2018 — 0 lei 354 lei 354 lei 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare