DEL CONCEPT EVENTS S.R.L.

DEL CONCEPT EVENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mehedinţi, România. Date de identificare: CUI 39688674, Nr. Reg. Com. J25/386/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 30 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. D-TRU. GHEAŢĂ, NR.6A, BL.B1, SC.1, ET.PARTER, AP.2, cod poștal 220220. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DEL CONCEPT EVENTS S.R.L.
CUI
39688674
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J25/386/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iulie 2018
Județ
Mehedinți
Sediul social
JUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. D-TRU. GHEAŢĂ, NR.6A, BL.B1, SC.1, ET.PARTER, AP.2
Cod poștal
220220
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2024, DEL CONCEPT EVENTS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 340 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20182019202020242018 · Cifra de afaceri: 273.050 lei2019 · Cifra de afaceri: 261.100 lei2020 · Cifra de afaceri: 114.523 lei2018 · Profit net: 130.269 lei2019 · Profit net: 89.119 lei2020 · Profit net: 56.330 lei2024 · Profit net: −340 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 273.050 lei273 mii20182019: 261.100 lei20192020: 114.523 lei115 mii2020
Profit net lei
2018: 130.269 lei130 mii20182019: 89.119 lei20192020: 56.330 lei20202024: −340 lei−3402024
Indicatori financiari pe ani pentru DEL CONCEPT EVENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −340 lei în scădere față de 2020 36.955 lei în creștere față de 2020 — 41.224 lei 4.269 lei —
2020 114.523 lei în scădere față de 2019 56.330 lei în scădere față de 2019 14.066 lei în creștere față de 2019 183 lei 159.532 lei 145.649 lei —
2019 261.100 lei în scădere față de 2018 89.119 lei în scădere față de 2018 13.367 lei în creștere față de 2018 183 lei 102.503 lei 89.319 lei —
2018 273.050 lei 130.269 lei 8.810 lei 183 lei 139.096 lei 130.469 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare