DELISH HANDMADE COSMETICS S.R.L.-D.

DELISH HANDMADE COSMETICS S.R.L.-D. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41232059, Nr. Reg. Com. J12/2376/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2042 - Fabricarea parfumurilor si a produselor cosmetice (de toaleta). Societatea a fost înființată la data de 6 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. AUREL VLAICU, NR.74A, ET.3, AP.8. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DELISH HANDMADE COSMETICS S.R.L.-D.
CUI
41232059
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2376/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iunie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. AUREL VLAICU, NR.74A, ET.3, AP.8
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2042
Domeniu de activitate
Fabricarea parfumurilor si a produselor cosmetice (de toaleta)

Situații financiare

În 2025, DELISH HANDMADE COSMETICS S.R.L.-D. a raportat o cifră de afaceri de 19.847 lei, un profit net de 8.605 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 6.209 lei2020 · Cifra de afaceri: 62.874 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.677 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.979 lei2023 · Cifra de afaceri: 57.537 lei2024 · Cifra de afaceri: 58.012 lei2025 · Cifra de afaceri: 19.847 lei2019 · Profit net: −2.108 lei2020 · Profit net: −8.913 lei2021 · Profit net: −4.896 lei2022 · Profit net: −4.614 lei2023 · Profit net: 33.241 lei2024 · Profit net: 34.849 lei2025 · Profit net: 8.605 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 6.209 lei20192020: 62.874 lei63 mii20202021: 8.677 lei20212022: 1.979 lei20222023: 57.537 lei20232024: 58.012 lei20242025: 19.847 lei20 mii2025
Profit net lei
2019: −2.108 lei20192020: −8.913 lei−9 mii20202021: −4.896 lei20212022: −4.614 lei20222023: 33.241 lei20232024: 34.849 lei35 mii20242025: 8.605 lei9 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DELISH HANDMADE COSMETICS S.R.L.-D.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 19.847 lei în scădere față de 2024 8.605 lei în scădere față de 2024 4.111 lei în scădere față de 2024 — 12.956 lei 8.845 lei —
2024 58.012 lei în creștere față de 2023 34.849 lei în creștere față de 2023 5.346 lei în scădere față de 2023 — 40.435 lei 35.089 lei —
2023 57.537 lei în creștere față de 2022 33.241 lei în creștere față de 2022 5.381 lei în scădere față de 2022 521 lei 15.176 lei 8.014 lei —
2022 1.979 lei în scădere față de 2021 −4.614 lei în creștere față de 2021 26.777 lei în creștere față de 2021 2.822 lei 6.567 lei −25.227 lei —
2021 8.677 lei în scădere față de 2020 −4.896 lei în creștere față de 2020 23.488 lei în creștere față de 2020 4.528 lei 15.806 lei −15.717 lei 0 în scădere față de 2020
2020 62.874 lei în creștere față de 2019 −8.913 lei în scădere față de 2019 23.204 lei în creștere față de 2019 7.100 lei 20.422 lei −10.821 lei 2 în creștere față de 2019
2019 6.209 lei −2.108 lei 18.062 lei 30 lei 122.839 lei −1.908 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare