DEME IDEEA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 37978167, Nr. Reg. Com. J2017003830233. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 14 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR ODĂII, NR.20, BL.7, SC.1, AP.1, cod poștal 075100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- DEME IDEEA SRL
- CUI
- 37978167
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017003830233
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 14 iulie 2017
- Județ
- Ilfov
- Sediul social
- JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR ODĂII, NR.20, BL.7, SC.1, AP.1
- Cod poștal
- 075100
- Cod CAEN
- 7020
- Domeniu de activitate
- Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Situații financiare
În 2025, DEME IDEEA SRL a raportat o cifră de afaceri de 127.462 lei, un profit net de 45.568 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 127.462 lei în creștere față de 2024 | 45.568 lei în scădere față de 2024 | 1.826 lei în scădere față de 2024 | 1.937 lei | 45.697 lei | 45.808 lei | — |
| 2024 | 114.971 lei în creștere față de 2023 | 48.840 lei în scădere față de 2023 | 3.135 lei în scădere față de 2023 | 3.304 lei | 48.911 lei | 49.080 lei | — |
| 2023 | 109.282 lei în creștere față de 2022 | 75.520 lei în creștere față de 2022 | 4.999 lei în creștere față de 2022 | — | 80.759 lei | 75.760 lei | — |
| 2022 | 18.950 lei în creștere față de 2021 | 13.302 lei în creștere față de 2021 | 449 lei în scădere față de 2021 | 0 lei | 13.137 lei | 12.688 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 614 lei | 0 lei | 0 lei | −614 lei | 0 |
| 2020 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2019 | 614 lei | 0 lei | 0 lei | −614 lei | 0 |
| 2019 | 0 lei | −468 lei în scădere față de 2018 | 614 lei în scădere față de 2018 | 0 lei | 0 lei | −614 lei | 0 |
| 2018 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2017 | 5.152 lei | 0 lei | 5.006 lei | −146 lei | 0 |
| 2017 | 0 lei | −346 lei | 5.152 lei | 0 lei | 5.006 lei | −146 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
