DEMOLĂRI CONTROLATE S.R.L.

Inactivă fiscal din 11 august 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

DEMOLĂRI CONTROLATE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 39240734, Nr. Reg. Com. J52/286/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4311 - Lucrari de demolare a constructiilor. Societatea a fost înființată la data de 25 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. DUNĂRII, NR.100, CAMERA 2, cod poștal 080063. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 11 august 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DEMOLĂRI CONTROLATE S.R.L.
CUI
39240734
Stare
Inactivă fiscal din 11 august 2026
Nr. Registrul Comerțului
J52/286/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 aprilie 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. DUNĂRII, NR.100, CAMERA 2
Cod poștal
080063
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4311
Domeniu de activitate
Lucrari de demolare a constructiilor

Situații financiare

În 2023, DEMOLĂRI CONTROLATE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 390.961 lei, un profit net de 81.495 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 640.898 lei2019 · Cifra de afaceri: 691.571 lei2020 · Cifra de afaceri: 134.998 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.880 lei2022 · Cifra de afaceri: 235.450 lei2023 · Cifra de afaceri: 390.961 lei2018 · Profit net: 375.507 lei2019 · Profit net: 600.390 lei2020 · Profit net: 54.271 lei2021 · Profit net: 2.974 lei2022 · Profit net: 4.121 lei2023 · Profit net: 81.495 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 640.898 lei20182019: 691.571 lei692 mii20192020: 134.998 lei20202021: 10.880 lei20212022: 235.450 lei20222023: 390.961 lei391 mii2023
Profit net lei
2018: 375.507 lei20182019: 600.390 lei600 mii20192020: 54.271 lei20202021: 2.974 lei20212022: 4.121 lei20222023: 81.495 lei81 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru DEMOLĂRI CONTROLATE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 390.961 lei în creștere față de 2022 81.495 lei în creștere față de 2022 221.667 lei în creștere față de 2022 476 lei 1.340.148 lei 1.118.957 lei 5 în creștere față de 2022
2022 235.450 lei în creștere față de 2021 4.121 lei în creștere față de 2021 154.212 lei în creștere față de 2021 1.992 lei 1.189.682 lei 1.037.462 lei 1
2021 10.880 lei în scădere față de 2020 2.974 lei în scădere față de 2020 134.013 lei în creștere față de 2020 2.783 lei 1.164.571 lei 1.033.341 lei —
2020 134.998 lei în scădere față de 2019 54.271 lei în scădere față de 2019 128.046 lei în scădere față de 2019 740 lei 1.157.673 lei 1.030.367 lei 1 în scădere față de 2019
2019 691.571 lei în creștere față de 2018 600.390 lei în creștere față de 2018 153.753 lei în creștere față de 2018 145 lei 1.129.705 lei 976.097 lei 3 în scădere față de 2018
2018 640.898 lei 375.507 lei 43.074 lei 145 lei 418.636 lei 375.707 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare