DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L.

DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 45001529, Nr. Reg. Com. J2021017045400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 4 octombrie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. SG. CONSTANTIN MOISE, NR.5D, BL.2, SC.2, AP.B5, cod poștal 061421. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L.
CUI
45001529
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021017045400
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 octombrie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. SG. CONSTANTIN MOISE, NR.5D, BL.2, SC.2, AP.B5
Cod poștal
061421
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.223.252 lei, un profit net de 691.904 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 1.589.230 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.457.899 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.309.202 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.242.689 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.223.252 lei2021 · Profit net: 1.560.480 lei2022 · Profit net: 1.278.220 lei2023 · Profit net: 1.993.831 lei2024 · Profit net: 817.322 lei2025 · Profit net: 691.904 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 1.589.230 lei20212022: 1.457.899 lei20222023: 2.309.202 lei2,3 mil.20232024: 1.242.689 lei20242025: 1.223.252 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2021: 1.560.480 lei20212022: 1.278.220 lei20222023: 1.993.831 lei2,0 mil.20232024: 817.322 lei20242025: 691.904 lei692 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DENIELYS CONSTRUCTII S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.223.252 lei în scădere față de 2024 691.904 lei în scădere față de 2024 522.228 lei în scădere față de 2024 79.433 lei 1.134.939 lei 692.144 lei 4
2024 1.242.689 lei în scădere față de 2023 817.322 lei în scădere față de 2023 2.328.482 lei în creștere față de 2023 328.732 lei 2.817.313 lei 817.563 lei 4 în scădere față de 2023
2023 2.309.202 lei în creștere față de 2022 1.993.831 lei în creștere față de 2022 1.400.276 lei în scădere față de 2022 — 4.750.551 lei 3.350.275 lei 5 în creștere față de 2022
2022 1.457.899 lei în scădere față de 2021 1.278.220 lei în scădere față de 2021 1.551.501 lei în creștere față de 2021 — 2.907.945 lei 1.356.444 lei 3 în creștere față de 2021
2021 1.589.230 lei 1.560.480 lei 41.527 lei 1.955 lei 1.600.252 lei 1.560.680 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare