DENIS & ANDRA CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 18 iunie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

DENIS & ANDRA CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 42393100, Nr. Reg. Com. J20/331/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 11 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, ORŞ. PETRILA, STR. 22 DECEMBRIE, BL.4, SC.5, ET.3, AP.53, cod poștal 335800. Societatea este radiată din data de 18 iunie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENIS & ANDRA CONSTRUCT S.R.L.
CUI
42393100
Stare
Radiată din 18 iunie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J20/331/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 martie 2020
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, ORŞ. PETRILA, STR. 22 DECEMBRIE, BL.4, SC.5, ET.3, AP.53
Cod poștal
335800
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, DENIS & ANDRA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 129.500 lei, un profit net de 23.229 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 46.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 54.777 lei2022 · Cifra de afaceri: 36.914 lei2023 · Cifra de afaceri: 129.500 lei2020 · Profit net: −11.901 lei2021 · Profit net: −8.413 lei2022 · Profit net: −8.822 lei2023 · Profit net: 23.229 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 46.000 lei20202021: 54.777 lei20212022: 36.914 lei20222023: 129.500 lei130 mii2023
Profit net lei
2020: −11.901 lei−12 mii20202021: −8.413 lei20212022: −8.822 lei20222023: 23.229 lei23 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru DENIS & ANDRA CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 129.500 lei în creștere față de 2022 23.229 lei în creștere față de 2022 16.669 lei în scădere față de 2022 — 10.962 lei −5.707 lei 3 în creștere față de 2022
2022 36.914 lei în scădere față de 2021 −8.822 lei în scădere față de 2021 40.884 lei în creștere față de 2021 — 11.948 lei −28.936 lei 2
2021 54.777 lei în creștere față de 2020 −8.413 lei în creștere față de 2020 31.194 lei în creștere față de 2020 — 11.080 lei −20.114 lei 2 în scădere față de 2020
2020 46.000 lei −11.901 lei 16.255 lei — 4.554 lei −11.701 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare