DENIS AUTO DRIVE S.R.L.

DENIS AUTO DRIVE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42421951, Nr. Reg. Com. J40/4044/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8553 - scoli de conducere (pilotaj). Societatea a fost înființată la data de 18 martie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MEDIANEI, NR.17, CAMERA 2, cod poștal 022924. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENIS AUTO DRIVE S.R.L.
CUI
42421951
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/4044/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 martie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. MEDIANEI, NR.17, CAMERA 2
Cod poștal
022924
Cod CAEN
8553
Domeniu de activitate
scoli de conducere (pilotaj)

Situații financiare

În 2025, DENIS AUTO DRIVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 371.700 lei, un profit net de 40.680 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 29.360 lei2021 · Cifra de afaceri: 257.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 299.550 lei2023 · Cifra de afaceri: 249.490 lei2024 · Cifra de afaceri: 298.090 lei2025 · Cifra de afaceri: 371.700 lei2020 · Profit net: −28.079 lei2021 · Profit net: 30.503 lei2022 · Profit net: −98.550 lei2023 · Profit net: −154.678 lei2024 · Profit net: −39.152 lei2025 · Profit net: 40.680 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 29.360 lei20202021: 257.000 lei20212022: 299.550 lei20222023: 249.490 lei20232024: 298.090 lei20242025: 371.700 lei372 mii2025
Profit net lei
2020: −28.079 lei20202021: 30.503 lei20212022: −98.550 lei20222023: −154.678 lei−155 mii20232024: −39.152 lei20242025: 40.680 lei41 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DENIS AUTO DRIVE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 371.700 lei în creștere față de 2024 40.680 lei în creștere față de 2024 332.320 lei în creștere față de 2024 13.455 lei 69.790 lei −249.075 lei 5
2024 298.090 lei în creștere față de 2023 −39.152 lei în creștere față de 2023 329.404 lei în creștere față de 2023 8.092 lei 31.557 lei −289.755 lei 5 în scădere față de 2023
2023 249.490 lei în scădere față de 2022 −154.678 lei în scădere față de 2022 310.927 lei în creștere față de 2022 24.224 lei 36.099 lei −250.604 lei 7
2022 299.550 lei în creștere față de 2021 −98.550 lei în scădere față de 2021 169.217 lei în creștere față de 2021 59.709 lei 13.582 lei −95.926 lei 7 în creștere față de 2021
2021 257.000 lei în creștere față de 2020 30.503 lei în creștere față de 2020 91.733 lei în scădere față de 2020 74.979 lei 19.378 lei 2.624 lei 5 în creștere față de 2020
2020 29.360 lei −28.079 lei 120.734 lei 86.448 lei 6.407 lei −27.879 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare