DENIS & ERIC TRANSPORT S.R.L.

DENIS & ERIC TRANSPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43670195, Nr. Reg. Com. J40/1838/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 4 februarie 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LUICA, NR.37, CAMERA NR.1, BL.M59, SC.1, ET.3, AP.24, cod poștal 040989. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENIS & ERIC TRANSPORT S.R.L.
CUI
43670195
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/1838/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 februarie 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. LUICA, NR.37, CAMERA NR.1, BL.M59, SC.1, ET.3, AP.24
Cod poștal
040989
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, DENIS & ERIC TRANSPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 303.279 lei, un profit net de 138.900 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 177.501 lei2022 · Cifra de afaceri: 244.306 lei2023 · Cifra de afaceri: 267.143 lei2024 · Cifra de afaceri: 284.111 lei2025 · Cifra de afaceri: 303.279 lei2021 · Profit net: 127.576 lei2022 · Profit net: 171.793 lei2023 · Profit net: 163.374 lei2024 · Profit net: 137.447 lei2025 · Profit net: 138.900 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 177.501 lei20212022: 244.306 lei20222023: 267.143 lei20232024: 284.111 lei20242025: 303.279 lei303 mii2025
Profit net lei
2021: 127.576 lei20212022: 171.793 lei172 mii20222023: 163.374 lei20232024: 137.447 lei20242025: 138.900 lei139 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DENIS & ERIC TRANSPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 303.279 lei în creștere față de 2024 138.900 lei în creștere față de 2024 62.585 lei în scădere față de 2024 43.750 lei 758.124 lei 739.289 lei —
2024 284.111 lei în creștere față de 2023 137.447 lei în scădere față de 2023 102.490 lei în creștere față de 2023 61.250 lei 641.629 lei 600.389 lei —
2023 267.143 lei în creștere față de 2022 163.374 lei în scădere față de 2022 13.032 lei în scădere față de 2022 — 475.974 lei 462.942 lei —
2022 244.306 lei în creștere față de 2021 171.793 lei în creștere față de 2021 30.540 lei în creștere față de 2021 — 330.109 lei 299.569 lei —
2021 177.501 lei 127.576 lei 8.658 lei 209 lei 136.225 lei 127.776 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare