DENIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L.

Inactivă fiscal din 27 februarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

DENIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 40067689, Nr. Reg. Com. J20/1384/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. OLARILOR, NR.25A, cod poștal 330154. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 27 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40067689
Stare
Inactivă fiscal din 27 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J20/1384/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 octombrie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. OLARILOR, NR.25A
Cod poștal
330154
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2023, DENIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.813 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2018201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 361.437 lei2020 · Cifra de afaceri: 548.122 lei2021 · Cifra de afaceri: 45.550 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Profit net: −514 lei2019 · Profit net: 198.388 lei2020 · Profit net: 299.670 lei2021 · Profit net: −175.854 lei2022 · Profit net: −63.800 lei2023 · Profit net: −2.813 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 361.437 lei20192020: 548.122 lei548 mii20202021: 45.550 lei20212022: 0 lei02022
Profit net lei
2018: −514 lei20182019: 198.388 lei20192020: 299.670 lei300 mii20202021: −175.854 lei−176 mii20212022: −63.800 lei20222023: −2.813 lei−3 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru DENIS INSTAL CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −2.813 lei în creștere față de 2022 371.390 lei în creștere față de 2022 179.142 lei 439.189 lei 246.941 lei —
2022 0 lei în scădere față de 2021 −63.800 lei în creștere față de 2021 370.694 lei în scădere față de 2021 321.800 lei 298.648 lei 249.754 lei 1 în scădere față de 2021
2021 45.550 lei în scădere față de 2020 −175.854 lei în scădere față de 2020 417.950 lei în creștere față de 2020 360.003 lei 371.731 lei 313.784 lei 4 în scădere față de 2020
2020 548.122 lei în creștere față de 2019 299.670 lei în creștere față de 2019 323.557 lei în creștere față de 2019 277.612 lei 539.742 lei 493.797 lei 5 în creștere față de 2019
2019 361.437 lei 198.388 lei în creștere față de 2018 30.706 lei în creștere față de 2018 7.435 lei 220.026 lei 196.755 lei 3
2018 — −514 lei 5.000 lei 405 lei 4.281 lei −314 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare