DENISA & AURAŞ S.R.L.

DENISA & AURAŞ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 39556851, Nr. Reg. Com. J21/341/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 29 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. FETEŞTI, STR. CARPAŢI, NR.51, cod poștal 925100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENISA & AURAŞ S.R.L.
CUI
39556851
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/341/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 iunie 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. FETEŞTI, STR. CARPAŢI, NR.51
Cod poștal
925100
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2025, DENISA & AURAŞ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 92.779 lei, o pierdere netă de 62.732 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 119.455 lei2019 · Cifra de afaceri: 647.446 lei2020 · Cifra de afaceri: 392.348 lei2021 · Cifra de afaceri: 361.844 lei2022 · Cifra de afaceri: 360.183 lei2023 · Cifra de afaceri: 291.474 lei2024 · Cifra de afaceri: 329.224 lei2025 · Cifra de afaceri: 92.779 lei2018 · Profit net: −7.575 lei2019 · Profit net: 222.581 lei2020 · Profit net: 60.945 lei2021 · Profit net: −23.499 lei2022 · Profit net: −21.874 lei2023 · Profit net: −94.932 lei2024 · Profit net: −27.586 lei2025 · Profit net: −62.732 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 119.455 lei'182019: 647.446 lei647 mii'192020: 392.348 lei'202021: 361.844 lei'212022: 360.183 lei'222023: 291.474 lei'232024: 329.224 lei'242025: 92.779 lei93 mii'25
Profit net lei
2018: −7.575 lei'182019: 222.581 lei223 mii'192020: 60.945 lei'202021: −23.499 lei'212022: −21.874 lei'222023: −94.932 lei−95 mii'232024: −27.586 lei'242025: −62.732 lei−63 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru DENISA & AURAŞ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 92.779 lei în scădere față de 2024 −62.732 lei în scădere față de 2024 144.966 lei în creștere față de 2024 — 17.694 lei −127.272 lei 1 în scădere față de 2024
2024 329.224 lei în creștere față de 2023 −27.586 lei în creștere față de 2023 121.075 lei în scădere față de 2023 — 56.535 lei −64.540 lei 2
2023 291.474 lei în scădere față de 2022 −94.932 lei în scădere față de 2022 151.965 lei în creștere față de 2022 — 115.011 lei −36.954 lei 2 în scădere față de 2022
2022 360.183 lei în scădere față de 2021 −21.874 lei în creștere față de 2021 150.103 lei în scădere față de 2021 — 328.081 lei 177.978 lei 3
2021 361.844 lei în scădere față de 2020 −23.499 lei în scădere față de 2020 159.365 lei în creștere față de 2020 — 359.217 lei 199.852 lei 3
2020 392.348 lei în scădere față de 2019 60.945 lei în scădere față de 2019 70.419 lei în creștere față de 2019 — 293.770 lei 223.351 lei 3 în scădere față de 2019
2019 647.446 lei în creștere față de 2018 222.581 lei în creștere față de 2018 45.303 lei în scădere față de 2018 — 260.709 lei 215.406 lei 4 în creștere față de 2018
2018 119.455 lei −7.575 lei 56.017 lei 165 lei 48.477 lei −7.375 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare