DENIS&MARTINA S.R.L.

DENIS&MARTINA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 40122180, Nr. Reg. Com. J52/776/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, BLD. ACAD. MIRON NICOLESCU, BLOC 80 GARS(A+B), SC.D, ET.PARTER, AP.63. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENIS&MARTINA S.R.L.
CUI
40122180
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J52/776/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 noiembrie 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, BLD. ACAD. MIRON NICOLESCU, BLOC 80 GARS(A+B), SC.D, ET.PARTER, AP.63
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, DENIS&MARTINA S.R.L. a raportat o pierdere netă de 801 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 54.829 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.424 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.576 lei2019 · Profit net: 2.183 lei2020 · Profit net: −72.058 lei2021 · Profit net: −71.608 lei2022 · Profit net: −20.152 lei2023 · Profit net: −2.609 lei2024 · Profit net: −1.449 lei2025 · Profit net: −801 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 54.829 lei55 mii20192020: 5.424 lei20202021: 1.576 lei2 mii2021
Profit net lei
2019: 2.183 lei2 mii20192020: −72.058 lei−72 mii20202021: −71.608 lei20212022: −20.152 lei20222023: −2.609 lei20232024: −1.449 lei20242025: −801 lei−8012025
Indicatori financiari pe ani pentru DENIS&MARTINA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −801 lei în creștere față de 2024 165.105 lei 14.092 lei 4 lei −162.649 lei —
2024 — −1.449 lei în creștere față de 2023 165.105 lei 19.194 lei 4 lei −161.848 lei —
2023 — −2.609 lei în creștere față de 2022 165.105 lei 28.119 lei 4 lei −160.398 lei —
2022 — −20.152 lei în creștere față de 2021 165.105 lei în creștere față de 2021 45.583 lei 4 lei −157.790 lei 1 în scădere față de 2021
2021 1.576 lei în scădere față de 2020 −71.608 lei în creștere față de 2020 156.781 lei în creștere față de 2020 75.586 lei 482 lei −141.284 lei 3
2020 5.424 lei în scădere față de 2019 −72.058 lei în scădere față de 2019 95.491 lei în creștere față de 2019 101.590 lei 7.095 lei −69.675 lei 3
2019 54.829 lei 2.183 lei 24.184 lei 130.026 lei 1.581 lei 2.383 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare