DENSIL STAGE S.R.L.

Inactivă fiscal din 16 februarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

DENSIL STAGE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40906314, Nr. Reg. Com. J29/1429/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9002 - Activitati suport pentru interpretarea artistica (spectacole). Societatea a fost înființată la data de 3 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. COSTACHE NEGRUZZI, NR.47, cod poștal 100147. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 16 februarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENSIL STAGE S.R.L.
CUI
40906314
Stare
Inactivă fiscal din 16 februarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J29/1429/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 aprilie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. COSTACHE NEGRUZZI, NR.47
Cod poștal
100147
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9002
Domeniu de activitate
Activitati suport pentru interpretarea artistica (spectacole)

Situații financiare

În 2023, DENSIL STAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 97.000 lei, un profit net de 27.263 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201920202021202220232020 · Cifra de afaceri: 101.724 lei2021 · Cifra de afaceri: 134.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 97.500 lei2023 · Cifra de afaceri: 97.000 lei2019 · Profit net: −7.973 lei2020 · Profit net: 57.612 lei2021 · Profit net: 45.207 lei2022 · Profit net: 75.064 lei2023 · Profit net: 27.263 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 101.724 lei20202021: 134.000 lei134 mii20212022: 97.500 lei20222023: 97.000 lei97 mii2023
Profit net lei
2019: −7.973 lei−8 mii20192020: 57.612 lei20202021: 45.207 lei20212022: 75.064 lei75 mii20222023: 27.263 lei27 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru DENSIL STAGE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 97.000 lei în scădere față de 2022 27.263 lei în scădere față de 2022 16.197 lei în creștere față de 2022 58.904 lei 106.670 lei 102.528 lei —
2022 97.500 lei în scădere față de 2021 75.064 lei în creștere față de 2021 8.102 lei în creștere față de 2021 87.789 lei 82.260 lei 75.265 lei 1
2021 134.000 lei în creștere față de 2020 45.207 lei în scădere față de 2020 3.819 lei în creștere față de 2020 116.672 lei 97.554 lei 95.046 lei 1
2020 101.724 lei 57.612 lei în creștere față de 2019 1.773 lei în scădere față de 2019 145.556 lei 50.096 lei 49.839 lei 1
2019 — −7.973 lei 9.683 lei 129.339 lei 43.112 lei −7.773 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare