DENTAL EREMIA S.R.L.

DENTAL EREMIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 42387310, Nr. Reg. Com. J2020000786223. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 10 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT HLINCEA COM. CIUREA, STR. ARHIMANDRIT JUSTIN PÂRVU, NR.27, PARTER. CAMERA 1, cod poștal 707083. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENTAL EREMIA S.R.L.
CUI
42387310
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000786223
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 martie 2020
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT HLINCEA COM. CIUREA, STR. ARHIMANDRIT JUSTIN PÂRVU, NR.27, PARTER. CAMERA 1
Cod poștal
707083
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, DENTAL EREMIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 495.256 lei, un profit net de 359.367 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 66.070 lei2021 · Cifra de afaceri: 141.484 lei2022 · Cifra de afaceri: 210.431 lei2023 · Cifra de afaceri: 215.631 lei2024 · Cifra de afaceri: 422.200 lei2025 · Cifra de afaceri: 495.256 lei2020 · Profit net: 47.059 lei2021 · Profit net: 98.726 lei2022 · Profit net: 152.735 lei2023 · Profit net: 106.454 lei2024 · Profit net: 311.163 lei2025 · Profit net: 359.367 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 66.070 lei20202021: 141.484 lei20212022: 210.431 lei20222023: 215.631 lei20232024: 422.200 lei20242025: 495.256 lei495 mii2025
Profit net lei
2020: 47.059 lei20202021: 98.726 lei20212022: 152.735 lei20222023: 106.454 lei20232024: 311.163 lei20242025: 359.367 lei359 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DENTAL EREMIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 495.256 lei în creștere față de 2024 359.367 lei în creștere față de 2024 7.568 lei în creștere față de 2024 — 370.301 lei 362.733 lei 1
2024 422.200 lei în creștere față de 2023 311.163 lei în creștere față de 2023 6.542 lei în creștere față de 2023 — 321.029 lei 314.487 lei 1
2023 215.631 lei în creștere față de 2022 106.454 lei în scădere față de 2022 5.608 lei în scădere față de 2022 — 112.422 lei 106.814 lei 1
2022 210.431 lei în creștere față de 2021 152.735 lei în creștere față de 2021 7.501 lei în creștere față de 2021 — 160.621 lei 153.120 lei —
2021 141.484 lei în creștere față de 2020 98.726 lei în creștere față de 2020 554 lei în creștere față de 2020 — 146.638 lei 146.084 lei —
2020 66.070 lei 47.059 lei 415 lei — 47.774 lei 47.359 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare