DENTAPOINT STOMATOLOGIE S.R.L.

DENTAPOINT STOMATOLOGIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 42289924, Nr. Reg. Com. J26/253/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 19 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIVEZENI, NR.71, AP.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENTAPOINT STOMATOLOGIE S.R.L.
CUI
42289924
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/253/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 februarie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. LIVEZENI, NR.71, AP.7
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, DENTAPOINT STOMATOLOGIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.309.856 lei, un profit net de 150.867 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 80.645 lei2021 · Cifra de afaceri: 271.554 lei2022 · Cifra de afaceri: 560.281 lei2023 · Cifra de afaceri: 777.017 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.035.380 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.309.856 lei2020 · Profit net: −63.302 lei2021 · Profit net: 15.145 lei2022 · Profit net: 81.891 lei2023 · Profit net: 129.253 lei2024 · Profit net: 105.226 lei2025 · Profit net: 150.867 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 80.645 lei20202021: 271.554 lei20212022: 560.281 lei20222023: 777.017 lei20232024: 1.035.380 lei20242025: 1.309.856 lei1,3 mil.2025
Profit net lei
2020: −63.302 lei−63 mii20202021: 15.145 lei20212022: 81.891 lei20222023: 129.253 lei20232024: 105.226 lei20242025: 150.867 lei151 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DENTAPOINT STOMATOLOGIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.309.856 lei în creștere față de 2024 150.867 lei în creștere față de 2024 38.302 lei în scădere față de 2024 80.737 lei 214.886 lei 257.321 lei 5 în creștere față de 2024
2024 1.035.380 lei în creștere față de 2023 105.226 lei în scădere față de 2023 66.389 lei în creștere față de 2023 79.926 lei 92.917 lei 106.454 lei 4 în creștere față de 2023
2023 777.017 lei în creștere față de 2022 129.253 lei în creștere față de 2022 31.403 lei în scădere față de 2022 39.789 lei 154.800 lei 163.186 lei 3 în creștere față de 2022
2022 560.281 lei în creștere față de 2021 81.891 lei în creștere față de 2021 41.434 lei în scădere față de 2021 36.131 lei 39.237 lei 33.934 lei 2
2021 271.554 lei în creștere față de 2020 15.145 lei în creștere față de 2020 75.775 lei în creștere față de 2020 18.206 lei 9.612 lei −47.957 lei 2
2020 80.645 lei −63.302 lei 75.260 lei 9.884 lei 2.274 lei −63.102 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare