DENTASAVE EXPERT S.R.L.

DENTASAVE EXPERT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39041120, Nr. Reg. Com. J40/3714/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 20 martie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA EMIL BOTTA, NR.6, CAMERA 1, BL.M107, SC.1, ET.6, AP.23, cod poștal 031074. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENTASAVE EXPERT S.R.L.
CUI
39041120
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/3714/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 martie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA EMIL BOTTA, NR.6, CAMERA 1, BL.M107, SC.1, ET.6, AP.23
Cod poștal
031074
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, DENTASAVE EXPERT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.482 lei, o pierdere netă de 18.602 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.300 lei2020 · Cifra de afaceri: 89.150 lei2021 · Cifra de afaceri: 34.562 lei2022 · Cifra de afaceri: 58.874 lei2023 · Cifra de afaceri: 75.473 lei2024 · Cifra de afaceri: 43.209 lei2025 · Cifra de afaceri: 7.482 lei2018 · Profit net: 1.321 lei2019 · Profit net: −1.305 lei2020 · Profit net: 50.594 lei2021 · Profit net: 11.008 lei2022 · Profit net: 26.184 lei2023 · Profit net: 6.903 lei2024 · Profit net: −43.936 lei2025 · Profit net: −18.602 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.300 lei20182020: 89.150 lei89 mii20202021: 34.562 lei20212022: 58.874 lei20222023: 75.473 lei20232024: 43.209 lei20242025: 7.482 lei7 mii2025
Profit net lei
2018: 1.321 lei'182019: −1.305 lei'192020: 50.594 lei51 mii'202021: 11.008 lei'212022: 26.184 lei'222023: 6.903 lei'232024: −43.936 lei−44 mii'242025: −18.602 lei−19 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru DENTASAVE EXPERT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 7.482 lei în scădere față de 2024 −18.602 lei în creștere față de 2024 22.495 lei în creștere față de 2024 — 33.862 lei 11.367 lei 1
2024 43.209 lei în scădere față de 2023 −43.936 lei în scădere față de 2023 11.149 lei în creștere față de 2023 — 41.118 lei 29.969 lei 1
2023 75.473 lei în creștere față de 2022 6.903 lei în scădere față de 2022 3.330 lei în creștere față de 2022 — 77.235 lei 73.905 lei 1
2022 58.874 lei în creștere față de 2021 26.184 lei în creștere față de 2021 579 lei în creștere față de 2021 — 67.581 lei 67.002 lei 1
2021 34.562 lei în scădere față de 2020 11.008 lei în scădere față de 2020 351 lei în scădere față de 2020 — 62.169 lei 61.818 lei —
2020 89.150 lei 50.594 lei în creștere față de 2019 2.501 lei în creștere față de 2019 — 53.311 lei 50.810 lei —
2019 — −1.305 lei în scădere față de 2018 0 lei — 216 lei 216 lei —
2018 3.300 lei 1.321 lei 0 lei 87 lei 1.434 lei 1.521 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare