DENTISIA Y ESTETICA S.R.L.

DENTISIA Y ESTETICA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 40046171, Nr. Reg. Com. J2018002119031. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 24 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, CAL. CRAIOVEI, NR.128, BL.38, SC.B, ET.PARTER, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DENTISIA Y ESTETICA S.R.L.
CUI
40046171
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002119031
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 octombrie 2018
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, CAL. CRAIOVEI, NR.128, BL.38, SC.B, ET.PARTER, AP.1
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, DENTISIA Y ESTETICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 86.024 lei, un profit net de 60.844 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 103.485 lei2022 · Cifra de afaceri: 57.987 lei2023 · Cifra de afaceri: 32.698 lei2024 · Cifra de afaceri: 60.514 lei2025 · Cifra de afaceri: 86.024 lei2021 · Profit net: 98.405 lei2022 · Profit net: 51.451 lei2023 · Profit net: 18.763 lei2024 · Profit net: 38.332 lei2025 · Profit net: 60.844 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 103.485 lei103 mii20212022: 57.987 lei20222023: 32.698 lei20232024: 60.514 lei20242025: 86.024 lei86 mii2025
Profit net lei
2021: 98.405 lei98 mii20212022: 51.451 lei20222023: 18.763 lei20232024: 38.332 lei20242025: 60.844 lei61 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DENTISIA Y ESTETICA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 86.024 lei în creștere față de 2024 60.844 lei în creștere față de 2024 7.205 lei în creștere față de 2024 1.528 lei 66.762 lei 61.085 lei —
2024 60.514 lei în creștere față de 2023 38.332 lei în creștere față de 2023 2.039 lei în scădere față de 2023 2.120 lei 59.093 lei 59.174 lei —
2023 32.698 lei în scădere față de 2022 18.763 lei în scădere față de 2022 2.538 lei în scădere față de 2022 3.751 lei 24.400 lei 25.613 lei —
2022 57.987 lei în scădere față de 2021 51.451 lei în scădere față de 2021 98.945 lei în creștere față de 2021 6.838 lei 143.958 lei 51.851 lei —
2021 103.485 lei 98.405 lei 725 lei — 99.330 lei 98.605 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare