DEPO ROSU VASILE S.R.L.

DEPO ROSU VASILE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 42491612, Nr. Reg. Com. J21/164/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5210 - Depozitari. Societatea a fost înființată la data de 11 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT FĂCĂENI COM. FĂCĂENI, STR. BISERICII, NR.5, cod poștal 927110. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DEPO ROSU VASILE S.R.L.
CUI
42491612
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/164/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 mai 2020
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT FĂCĂENI COM. FĂCĂENI, STR. BISERICII, NR.5
Cod poștal
927110
Cod CAEN
5210
Domeniu de activitate
Depozitari

Situații financiare

În 2025, DEPO ROSU VASILE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 94.198 lei, o pierdere netă de 50.525 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 217.296 lei2022 · Cifra de afaceri: 99.680 lei2023 · Cifra de afaceri: 122.868 lei2024 · Cifra de afaceri: 166.750 lei2025 · Cifra de afaceri: 94.198 lei2020 · Profit net: −31.606 lei2021 · Profit net: −46.298 lei2022 · Profit net: −52.451 lei2023 · Profit net: 55.629 lei2024 · Profit net: −45.299 lei2025 · Profit net: −50.525 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 217.296 lei217 mii20212022: 99.680 lei20222023: 122.868 lei20232024: 166.750 lei20242025: 94.198 lei94 mii2025
Profit net lei
2020: −31.606 lei20202021: −46.298 lei20212022: −52.451 lei−52 mii20222023: 55.629 lei56 mii20232024: −45.299 lei20242025: −50.525 lei−51 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DEPO ROSU VASILE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 94.198 lei în scădere față de 2024 −50.525 lei în scădere față de 2024 264.929 lei în creștere față de 2024 11.909 lei 82.670 lei −170.350 lei 1
2024 166.750 lei în creștere față de 2023 −45.299 lei în scădere față de 2023 202.192 lei în scădere față de 2023 18.738 lei 63.629 lei −119.825 lei 1
2023 122.868 lei în creștere față de 2022 55.629 lei în creștere față de 2022 215.013 lei în scădere față de 2022 9.387 lei 131.100 lei −74.526 lei 1 în scădere față de 2022
2022 99.680 lei în scădere față de 2021 −52.451 lei în scădere față de 2021 285.290 lei în scădere față de 2021 14.965 lei 140.170 lei −130.155 lei 2
2021 217.296 lei −46.298 lei în scădere față de 2020 483.701 lei în creștere față de 2020 263.773 lei 142.224 lei −77.704 lei 2
2020 — −31.606 lei 259.153 lei 136.672 lei 91.075 lei −31.406 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare