DERMA MED PREVENT S.R.L.

DERMA MED PREVENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 40256955, Nr. Reg. Com. J2018003027052. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 5 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. RĂSPÂNTIILOR, NR.3C, cod poștal 410109. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DERMA MED PREVENT S.R.L.
CUI
40256955
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018003027052
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 decembrie 2018
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. RĂSPÂNTIILOR, NR.3C
Cod poștal
410109
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, DERMA MED PREVENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 83.335 lei, un profit net de 18.127 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 5.533 lei2019 · Cifra de afaceri: 61.427 lei2020 · Cifra de afaceri: 51.622 lei2021 · Cifra de afaceri: 69.047 lei2022 · Cifra de afaceri: 64.339 lei2023 · Cifra de afaceri: 49.728 lei2024 · Cifra de afaceri: 67.206 lei2025 · Cifra de afaceri: 83.335 lei2018 · Profit net: 4.883 lei2019 · Profit net: 29.033 lei2020 · Profit net: 29.040 lei2021 · Profit net: 39.643 lei2022 · Profit net: 39.225 lei2023 · Profit net: 15.808 lei2024 · Profit net: 28.679 lei2025 · Profit net: 18.127 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 5.533 lei'182019: 61.427 lei'192020: 51.622 lei'202021: 69.047 lei'212022: 64.339 lei'222023: 49.728 lei'232024: 67.206 lei'242025: 83.335 lei83 mii'25
Profit net lei
2018: 4.883 lei'182019: 29.033 lei'192020: 29.040 lei'202021: 39.643 lei40 mii'212022: 39.225 lei'222023: 15.808 lei'232024: 28.679 lei'242025: 18.127 lei18 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru DERMA MED PREVENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 83.335 lei în creștere față de 2024 18.127 lei în scădere față de 2024 5.674 lei în scădere față de 2024 21.778 lei 14.014 lei 30.379 lei —
2024 67.206 lei în creștere față de 2023 28.679 lei în creștere față de 2023 8.735 lei în creștere față de 2023 13.818 lei 23.765 lei 28.919 lei —
2023 49.728 lei în scădere față de 2022 15.808 lei în scădere față de 2022 2.456 lei în creștere față de 2022 13.343 lei 72.971 lei 84.047 lei —
2022 64.339 lei în scădere față de 2021 39.225 lei în scădere față de 2021 1.973 lei în creștere față de 2021 8.896 lei 72.066 lei 79.108 lei —
2021 69.047 lei în creștere față de 2020 39.643 lei în creștere față de 2020 1.269 lei în scădere față de 2020 2.015 lei 65.213 lei 65.959 lei —
2020 51.622 lei în scădere față de 2019 29.040 lei în creștere față de 2019 5.705 lei în scădere față de 2019 5.626 lei 42.184 lei 42.105 lei —
2019 61.427 lei în creștere față de 2018 29.033 lei în creștere față de 2018 5.711 lei în creștere față de 2018 2.357 lei 37.470 lei 34.116 lei —
2018 5.533 lei 4.883 lei 2.766 lei — 7.849 lei 5.083 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare