DERMA SKINCARE PMU S.R.L.

DERMA SKINCARE PMU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41949011, Nr. Reg. Com. J2019004356352. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6310 - Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari. Societatea a fost înființată la data de 26 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. MODENA, NR.8, CAMERA 1, ET.1, AP.8, cod poștal 307160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DERMA SKINCARE PMU S.R.L.
CUI
41949011
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019004356352
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 noiembrie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. MODENA, NR.8, CAMERA 1, ET.1, AP.8
Cod poștal
307160
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6310
Domeniu de activitate
Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari

Situații financiare

În 2025, DERMA SKINCARE PMU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 267.804 lei, un profit net de 202.775 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 500 lei2021 · Cifra de afaceri: 17.870 lei2022 · Cifra de afaceri: 38.760 lei2023 · Cifra de afaceri: 142.280 lei2024 · Cifra de afaceri: 193.036 lei2025 · Cifra de afaceri: 267.804 lei2020 · Profit net: −21.720 lei2021 · Profit net: 432 lei2022 · Profit net: 7.404 lei2023 · Profit net: 95.113 lei2024 · Profit net: 124.950 lei2025 · Profit net: 202.775 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 500 lei20202021: 17.870 lei20212022: 38.760 lei20222023: 142.280 lei20232024: 193.036 lei20242025: 267.804 lei268 mii2025
Profit net lei
2020: −21.720 lei−22 mii20202021: 432 lei20212022: 7.404 lei20222023: 95.113 lei20232024: 124.950 lei20242025: 202.775 lei203 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DERMA SKINCARE PMU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 267.804 lei în creștere față de 2024 202.775 lei în creștere față de 2024 25.898 lei în creștere față de 2024 — 228.913 lei 203.015 lei 1
2024 193.036 lei în creștere față de 2023 124.950 lei în creștere față de 2023 6.828 lei în creștere față de 2023 — 213.206 lei 206.378 lei 1
2023 142.280 lei în creștere față de 2022 95.113 lei în creștere față de 2022 4.922 lei în scădere față de 2022 — 86.350 lei 81.428 lei 1
2022 38.760 lei în creștere față de 2021 7.404 lei în creștere față de 2021 26.065 lei în scădere față de 2021 — 12.380 lei −13.685 lei —
2021 17.870 lei în creștere față de 2020 432 lei în creștere față de 2020 38.670 lei în creștere față de 2020 — 17.582 lei −21.088 lei —
2020 500 lei −21.720 lei 31.585 lei — 10.065 lei −21.520 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare