DERMAESSENCE SRL

DERMAESSENCE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 37941494, Nr. Reg. Com. J26/1366/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9623 - Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. CARAIMAN, NR.2, cod poștal 540389. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DERMAESSENCE SRL
CUI
37941494
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/1366/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. CARAIMAN, NR.2
Cod poștal
540389
Cod CAEN
9623
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare

Situații financiare

În 2025, DERMAESSENCE SRL a raportat o cifră de afaceri de 268.212 lei, un profit net de 42.122 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 30.468 lei2021 · Cifra de afaceri: 58.945 lei2022 · Cifra de afaceri: 181.912 lei2023 · Cifra de afaceri: 294.737 lei2024 · Cifra de afaceri: 206.269 lei2025 · Cifra de afaceri: 268.212 lei2020 · Profit net: −110.642 lei2021 · Profit net: 10.859 lei2022 · Profit net: −20.219 lei2023 · Profit net: 2.166 lei2024 · Profit net: 6.070 lei2025 · Profit net: 42.122 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 30.468 lei20202021: 58.945 lei20212022: 181.912 lei20222023: 294.737 lei295 mii20232024: 206.269 lei20242025: 268.212 lei268 mii2025
Profit net lei
2020: −110.642 lei−111 mii20202021: 10.859 lei20212022: −20.219 lei20222023: 2.166 lei20232024: 6.070 lei20242025: 42.122 lei42 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DERMAESSENCE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 268.212 lei în creștere față de 2024 42.122 lei în creștere față de 2024 135.963 lei în scădere față de 2024 16.442 lei 48.814 lei −70.707 lei 2
2024 206.269 lei în scădere față de 2023 6.070 lei în creștere față de 2023 154.210 lei în scădere față de 2023 28.448 lei 12.933 lei −112.829 lei 2 în scădere față de 2023
2023 294.737 lei în creștere față de 2022 2.166 lei în creștere față de 2022 182.137 lei în creștere față de 2022 34.143 lei 29.096 lei −118.898 lei 4 în creștere față de 2022
2022 181.912 lei în creștere față de 2021 −20.219 lei în scădere față de 2021 168.403 lei în scădere față de 2021 46.246 lei 1.093 lei −121.064 lei 3 în scădere față de 2021
2021 58.945 lei în creștere față de 2020 10.859 lei în creștere față de 2020 172.138 lei în scădere față de 2020 62.007 lei 9.285 lei −100.846 lei 4 în creștere față de 2020
2020 30.468 lei −110.642 lei 211.533 lei 91.181 lei 8.647 lei −111.705 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare