DERMASTAR S.R.L.

DERMASTAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41627920, Nr. Reg. Com. J2019003570124. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 11 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA NICOLAE EDROIU, NR.10. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DERMASTAR S.R.L.
CUI
41627920
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003570124
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 septembrie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA NICOLAE EDROIU, NR.10
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, DERMASTAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 358.482 lei, un profit net de 165.384 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 91.547 lei2021 · Cifra de afaceri: 148.033 lei2022 · Cifra de afaceri: 221.246 lei2023 · Cifra de afaceri: 290.269 lei2024 · Cifra de afaceri: 333.171 lei2025 · Cifra de afaceri: 358.482 lei2020 · Profit net: 69.271 lei2021 · Profit net: 108.500 lei2022 · Profit net: 116.935 lei2023 · Profit net: 63.692 lei2024 · Profit net: 143.885 lei2025 · Profit net: 165.384 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 91.547 lei20202021: 148.033 lei20212022: 221.246 lei20222023: 290.269 lei20232024: 333.171 lei20242025: 358.482 lei358 mii2025
Profit net lei
2020: 69.271 lei20202021: 108.500 lei20212022: 116.935 lei20222023: 63.692 lei20232024: 143.885 lei20242025: 165.384 lei165 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DERMASTAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 358.482 lei în creștere față de 2024 165.384 lei în creștere față de 2024 288.730 lei în creștere față de 2024 281.607 lei 172.747 lei 165.624 lei 1
2024 333.171 lei în creștere față de 2023 143.885 lei în creștere față de 2023 91.700 lei în scădere față de 2023 156.670 lei 89.169 lei 154.139 lei 1
2023 290.269 lei în creștere față de 2022 63.692 lei în scădere față de 2022 128.407 lei în scădere față de 2022 206.670 lei 102.604 lei 180.867 lei 1
2022 221.246 lei în creștere față de 2021 116.935 lei în creștere față de 2021 151.418 lei în creștere față de 2021 173.715 lei 94.878 lei 117.175 lei 1
2021 148.033 lei în creștere față de 2020 108.500 lei în creștere față de 2020 4.126 lei în creștere față de 2020 5.316 lei 176.781 lei 177.971 lei —
2020 91.547 lei 69.271 lei 3.810 lei 7.188 lei 66.093 lei 69.471 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare