DETECTORS SECURITY SRL

DETECTORS SECURITY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 38631807, Nr. Reg. Com. J13/3971/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8010 - Activitati de protectie si garda. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, STR. CÎMPULUI, NR.104, LOT 1/1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DETECTORS SECURITY SRL
CUI
38631807
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J13/3971/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2017
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, STR. CÎMPULUI, NR.104, LOT 1/1
Cod CAEN
8010
Domeniu de activitate
Activitati de protectie si garda

Situații financiare

În 2024, DETECTORS SECURITY SRL a raportat o cifră de afaceri de 147.787 lei, o pierdere netă de 1.316.314 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,5 mil.−1,0 mil.−500 mii0500 mii201720182019202320242019 · Cifra de afaceri: 249.374 lei2023 · Cifra de afaceri: 241.021 lei2024 · Cifra de afaceri: 147.787 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: −681 lei2019 · Profit net: 223.702 lei2023 · Profit net: 178.719 lei2024 · Profit net: −1.316.314 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 249.374 lei249 mii20192023: 241.021 lei20232024: 147.787 lei148 mii2024
Profit net lei
2017: 0 lei20172018: −681 lei20182019: 223.702 lei224 mii20192023: 178.719 lei20232024: −1.316.314 lei−1,3 mil.2024
Indicatori financiari pe ani pentru DETECTORS SECURITY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 147.787 lei în scădere față de 2023 −1.316.314 lei în scădere față de 2023 158.844 lei în creștere față de 2023 — 596 lei −158.248 lei 1
2023 241.021 lei în scădere față de 2019 178.719 lei în scădere față de 2019 8.737 lei în creștere față de 2019 — 1.166.804 lei 1.158.067 lei 1
2019 249.374 lei 223.702 lei în creștere față de 2018 2.528 lei în creștere față de 2018 — 225.749 lei 223.221 lei —
2018 — −681 lei în scădere față de 2017 719 lei în creștere față de 2017 38 lei 200 lei −481 lei —
2017 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare