DEVILLERS ROUMANIE SRL

DEVILLERS ROUMANIE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 21795830, Nr. Reg. Com. J2007002344129. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 24 mai 2007. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, ORŞ. HUEDIN, STR. PROTOPOP AUREL MUNTEANU, NR.70, cod poștal 405400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DEVILLERS ROUMANIE SRL
CUI
21795830
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007002344129
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 mai 2007
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, ORŞ. HUEDIN, STR. PROTOPOP AUREL MUNTEANU, NR.70
Cod poștal
405400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, DEVILLERS ROUMANIE SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.809.394 lei, o pierdere netă de 102.909 lei și un număr mediu de 11 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.12,5 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 5.190.308 lei2017 · Cifra de afaceri: 6.490.240 lei2018 · Cifra de afaceri: 6.809.948 lei2019 · Cifra de afaceri: 6.931.217 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.814.518 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.525.581 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.092.128 lei2023 · Cifra de afaceri: 8.929.427 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.794.259 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.809.394 lei2016 · Profit net: −119.899 lei2017 · Profit net: 109.932 lei2018 · Profit net: 146.185 lei2019 · Profit net: 10.303 lei2020 · Profit net: −320.484 lei2021 · Profit net: 197.487 lei2022 · Profit net: 449.921 lei2023 · Profit net: 190.229 lei2024 · Profit net: 4.422 lei2025 · Profit net: −102.909 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 5.190.308 lei'162017: 6.490.240 lei'172018: 6.809.948 lei'182019: 6.931.217 lei'192020: 5.814.518 lei'202021: 8.525.581 lei'212022: 10.092.128 lei10,1 mil.'222023: 8.929.427 lei'232024: 6.794.259 lei'242025: 6.809.394 lei6,8 mil.'25
Profit net lei
2016: −119.899 lei'162017: 109.932 lei'172018: 146.185 lei'182019: 10.303 lei'192020: −320.484 lei−320 mii'202021: 197.487 lei'212022: 449.921 lei450 mii'222023: 190.229 lei'232024: 4.422 lei'242025: −102.909 lei−103 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru DEVILLERS ROUMANIE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.809.394 lei în creștere față de 2024 −102.909 lei în scădere față de 2024 2.771.010 lei în scădere față de 2024 107.854 lei 3.103.430 lei 433.093 lei 11
2024 6.794.259 lei în scădere față de 2023 4.422 lei în scădere față de 2023 2.798.850 lei în scădere față de 2023 144.288 lei 3.201.417 lei 536.002 lei 11 în creștere față de 2023
2023 8.929.427 lei în scădere față de 2022 190.229 lei în scădere față de 2022 3.133.570 lei în creștere față de 2022 123.008 lei 3.542.141 lei 531.579 lei 10 în scădere față de 2022
2022 10.092.128 lei în creștere față de 2021 449.921 lei în creștere față de 2021 2.778.683 lei în scădere față de 2021 148.986 lei 2.971.048 lei 341.351 lei 12 în creștere față de 2021
2021 8.525.581 lei în creștere față de 2020 197.487 lei în creștere față de 2020 3.363.784 lei în creștere față de 2020 189.114 lei 3.066.100 lei −108.570 lei 11
2020 5.814.518 lei în scădere față de 2019 −320.484 lei în scădere față de 2019 2.823.638 lei în creștere față de 2019 228.128 lei 2.289.453 lei −306.057 lei 11 în creștere față de 2019
2019 6.931.217 lei în creștere față de 2018 10.303 lei în scădere față de 2018 2.743.319 lei în creștere față de 2018 265.891 lei 2.489.318 lei 14.427 lei 10
2018 6.809.948 lei în creștere față de 2017 146.185 lei în creștere față de 2017 2.476.984 lei în scădere față de 2017 144.218 lei 2.335.975 lei 4.124 lei 10 în scădere față de 2017
2017 6.490.240 lei în creștere față de 2016 109.932 lei în creștere față de 2016 3.102.529 lei în creștere față de 2016 76.251 lei 2.881.471 lei −142.062 lei 11
2016 5.190.308 lei −119.899 lei 2.444.366 lei 68.422 lei 2.143.428 lei −251.994 lei 11

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.