DFAR 12 INDUSTRIES S.R.L.

DFAR 12 INDUSTRIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Călăraşi, România. Date de identificare: CUI 18518685, Nr. Reg. Com. J2007000294514. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 24 martie 2006. Sediul social este situat la: JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. OLTENIŢA, ŞOS. PORTULUI, NR.44, ET.1, cod poștal 915400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DFAR 12 INDUSTRIES S.R.L.
CUI
18518685
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007000294514
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 martie 2006
Județ
Călărași
Sediul social
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. OLTENIŢA, ŞOS. PORTULUI, NR.44, ET.1
Cod poștal
915400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6811
Domeniu de activitate
Agentii imobiliare

Situații financiare

În 2025, DFAR 12 INDUSTRIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 46.618 lei, o pierdere netă de 1.182.277 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−30,0 mil.−20,0 mil.−10,0 mil.010,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 5.191.733 lei2017 · Cifra de afaceri: 849.624 lei2018 · Cifra de afaceri: 71.769 lei2019 · Cifra de afaceri: 536.654 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.618 lei2021 · Cifra de afaceri: 173.262 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.850.288 lei2023 · Cifra de afaceri: −91.151 lei2024 · Cifra de afaceri: 34.203 lei2025 · Cifra de afaceri: 46.618 lei2016 · Profit net: −11.622.207 lei2017 · Profit net: 2.955.959 lei2018 · Profit net: −1.658.382 lei2019 · Profit net: −9.803.531 lei2020 · Profit net: −24.658.586 lei2021 · Profit net: −1.160.410 lei2022 · Profit net: 2.840.099 lei2023 · Profit net: −1.934.703 lei2024 · Profit net: −1.409.036 lei2025 · Profit net: −1.182.277 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 5.191.733 lei5,2 mil.'162017: 849.624 lei'172018: 71.769 lei'182019: 536.654 lei'192020: 29.618 lei'202021: 173.262 lei'212022: 2.850.288 lei'222023: −91.151 lei−91 mii'232024: 34.203 lei'242025: 46.618 lei47 mii'25
Profit net lei
2016: −11.622.207 lei'162017: 2.955.959 lei3,0 mil.'172018: −1.658.382 lei'182019: −9.803.531 lei'192020: −24.658.586 lei−24,7 mil.'202021: −1.160.410 lei'212022: 2.840.099 lei'222023: −1.934.703 lei'232024: −1.409.036 lei'242025: −1.182.277 lei−1,2 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru DFAR 12 INDUSTRIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 46.618 lei în creștere față de 2024 −1.182.277 lei în creștere față de 2024 23.149.305 lei în creștere față de 2024 18.425.339 lei 496.150 lei −4.227.816 lei —
2024 34.203 lei în creștere față de 2023 −1.409.036 lei în creștere față de 2023 22.448.523 lei în creștere față de 2023 18.861.843 lei 540.498 lei −3.045.539 lei —
2023 −91.151 lei în scădere față de 2022 −1.934.703 lei în scădere față de 2022 21.698.377 lei în scădere față de 2022 19.298.597 lei 565.165 lei −1.834.515 lei —
2022 2.850.288 lei în creștere față de 2021 2.840.099 lei în creștere față de 2021 67.144.109 lei în scădere față de 2021 19.735.352 lei 823.551 lei −46.585.206 lei 3
2021 173.262 lei în creștere față de 2020 −1.160.410 lei în creștere față de 2020 73.849.883 lei în creștere față de 2020 23.847.857 lei 580.895 lei −49.425.305 lei 3 în scădere față de 2020
2020 29.618 lei în scădere față de 2019 −24.658.586 lei în scădere față de 2019 73.514.315 lei în creștere față de 2019 24.352.759 lei 898.395 lei −48.264.896 lei 4
2019 536.654 lei în creștere față de 2018 −9.803.531 lei în scădere față de 2018 73.272.095 lei în creștere față de 2018 48.151.230 lei 1.542.613 lei −23.579.910 lei 4
2018 71.769 lei în scădere față de 2017 −1.658.382 lei în scădere față de 2017 71.448.391 lei în creștere față de 2017 55.480.758 lei 2.192.131 lei −13.776.379 lei 4 în scădere față de 2017
2017 849.624 lei în scădere față de 2016 2.955.959 lei în creștere față de 2016 70.935.830 lei în scădere față de 2016 56.510.161 lei 2.310.611 lei −12.117.997 lei 6 în scădere față de 2016
2016 5.191.733 lei −11.622.207 lei 87.233.542 lei 65.402.699 lei 6.752.212 lei −15.073.956 lei 10

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.