DIA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.

DIA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 40869119, Nr. Reg. Com. J2019001423231. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 28 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, DRM. FERMEI, NR.67B, BL.10, ET.5, AP.32, cod poștal 077160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DIA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
CUI
40869119
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001423231
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 martie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, DRM. FERMEI, NR.67B, BL.10, ET.5, AP.32
Cod poștal
077160
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, DIA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 21.000 lei, un profit net de 18.509 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii201920202023202420252019 · Cifra de afaceri: 54.957 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.345 lei2024 · Cifra de afaceri: 23.012 lei2025 · Cifra de afaceri: 21.000 lei2019 · Profit net: 82 lei2020 · Profit net: −11.843 lei2023 · Profit net: −2.100 lei2024 · Profit net: −3.516 lei2025 · Profit net: 18.509 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 54.957 lei55 mii20192020: 1.345 lei20202024: 23.012 lei20242025: 21.000 lei21 mii2025
Profit net lei
2019: 82 lei20192020: −11.843 lei−12 mii20202023: −2.100 lei20232024: −3.516 lei20242025: 18.509 lei19 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DIA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 21.000 lei în scădere față de 2024 18.509 lei în creștere față de 2024 22.461 lei în creștere față de 2024 2.116 lei 21.565 lei 1.220 lei —
2024 23.012 lei −3.516 lei în scădere față de 2023 20.162 lei în scădere față de 2023 2.962 lei −89 lei −17.289 lei —
2023 — −2.100 lei în creștere față de 2020 39.090 lei în creștere față de 2020 — 25.317 lei −13.773 lei —
2020 1.345 lei în scădere față de 2019 −11.843 lei în scădere față de 2019 32.619 lei în creștere față de 2019 — 21.058 lei −11.561 lei 1
2019 54.957 lei 82 lei 20.360 lei 93 lei 20.549 lei 282 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare