DIDENTAL MED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39149718, Nr. Reg. Com. J2018000717291. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. BARBU CATARGIU, NR.7, cod poștal 100357. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- DIDENTAL MED S.R.L.
- CUI
- 39149718
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018000717291
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 aprilie 2018
- Județ
- Prahova
- Sediul social
- JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. BARBU CATARGIU, NR.7
- Cod poștal
- 100357
- Cod CAEN
- 8623
- Domeniu de activitate
- Activitati de asistenta stomatologica
Situații financiare
În 2025, DIDENTAL MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 50.983 lei, un profit net de 13.880 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50.983 lei în creștere față de 2024 | 13.880 lei în creștere față de 2024 | 2.627 lei în creștere față de 2024 | 8.399 lei | 4.683 lei | 10.455 lei | — |
| 2024 | 1.054 lei | 885 lei în creștere față de 2022 | 1.770 lei în scădere față de 2022 | 469 lei | 1.098 lei | −203 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în scădere față de 2021 | 33.806 lei | 469 lei | 32.249 lei | −1.088 lei | — |
| 2021 | 4.822 lei în creștere față de 2020 | 4.570 lei în creștere față de 2020 | 33.806 lei în creștere față de 2020 | 469 lei | 32.249 lei | −1.088 lei | — |
| 2020 | 4.701 lei în scădere față de 2019 | 4.564 lei în scădere față de 2019 | 2.456 lei în creștere față de 2019 | 469 lei | 30.316 lei | 28.329 lei | — |
| 2019 | 12.347 lei în creștere față de 2018 | 11.855 lei în creștere față de 2018 | 2.319 lei în creștere față de 2018 | 469 lei | 25.615 lei | 23.765 lei | — |
| 2018 | 12.082 lei | 11.710 lei | 790 lei | 417 lei | 12.283 lei | 11.910 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
