DIEGOS & MATEI STAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 40593330, Nr. Reg. Com. J2019000648138. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 7 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SLT. GHEORGHE SASSU, NR.94, cod poștal 900311. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- DIEGOS & MATEI STAR S.R.L.
- CUI
- 40593330
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019000648138
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 7 februarie 2019
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SLT. GHEORGHE SASSU, NR.94
- Cod poștal
- 900311
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4711
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
Situații financiare
În 2025, DIEGOS & MATEI STAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 69.836 lei, o pierdere netă de 25.483 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.836 lei în creștere față de 2024 | −25.483 lei în scădere față de 2024 | 273.627 lei în creștere față de 2024 | — | 169.380 lei | −104.247 lei | — |
| 2024 | 2.000 lei | 779 lei | 111.890 lei | — | 33.125 lei | −78.765 lei | — |
| 2023 | 2.000 lei în scădere față de 2022 | 779 lei în creștere față de 2022 | 111.890 lei în creștere față de 2022 | — | 33.125 lei | −78.765 lei | 1 |
| 2022 | 85.854 lei în scădere față de 2021 | −16.406 lei în scădere față de 2021 | 111.537 lei în creștere față de 2021 | — | 31.993 lei | −79.544 lei | 1 |
| 2021 | 105.526 lei în scădere față de 2020 | −11.636 lei în creștere față de 2020 | 83.822 lei în scădere față de 2020 | — | 20.684 lei | −63.138 lei | 1 |
| 2020 | 111.926 lei în creștere față de 2019 | −42.989 lei în scădere față de 2019 | 102.808 lei în creștere față de 2019 | — | 51.306 lei | −51.502 lei | 1 |
| 2019 | 105.488 lei | −8.713 lei | 60.284 lei | — | 51.771 lei | −8.513 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
