DIESEL TEAM SUPORT S.R.L.

DIESEL TEAM SUPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Teleorman, România. Date de identificare: CUI 38816937, Nr. Reg. Com. J34/69/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase. Societatea a fost înființată la data de 7 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. MALULUI, NR.10, CAMERA C2, cod poștal 145200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DIESEL TEAM SUPORT S.R.L.
CUI
38816937
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J34/69/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 februarie 2018
Județ
Teleorman
Sediul social
JUD. TELEORMAN, MUN. TURNU MĂGURELE, STR. MALULUI, NR.10, CAMERA C2
Cod poștal
145200
Cod CAEN
0111
Domeniu de activitate
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase si a plantelor producatoare de seminte oleaginoase

Situații financiare

În 2025, DIESEL TEAM SUPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 144.742 lei, un profit net de 81.174 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 127.290 lei2019 · Cifra de afaceri: 306.722 lei2020 · Cifra de afaceri: 250.840 lei2021 · Cifra de afaceri: 189.140 lei2022 · Cifra de afaceri: 795.794 lei2023 · Cifra de afaceri: 514.211 lei2024 · Cifra de afaceri: 537.027 lei2025 · Cifra de afaceri: 144.742 lei2018 · Profit net: 100.182 lei2019 · Profit net: 336.824 lei2020 · Profit net: 261.340 lei2021 · Profit net: 99.743 lei2022 · Profit net: 129.898 lei2023 · Profit net: 477.595 lei2024 · Profit net: 410.672 lei2025 · Profit net: 81.174 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 127.290 lei'182019: 306.722 lei'192020: 250.840 lei'202021: 189.140 lei'212022: 795.794 lei796 mii'222023: 514.211 lei'232024: 537.027 lei'242025: 144.742 lei145 mii'25
Profit net lei
2018: 100.182 lei'182019: 336.824 lei'192020: 261.340 lei'202021: 99.743 lei'212022: 129.898 lei'222023: 477.595 lei478 mii'232024: 410.672 lei'242025: 81.174 lei81 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru DIESEL TEAM SUPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 144.742 lei în scădere față de 2024 81.174 lei în scădere față de 2024 2.173.152 lei în scădere față de 2024 1.791.026 lei 2.858.893 lei 1.862.118 lei 1
2024 537.027 lei în creștere față de 2023 410.672 lei în scădere față de 2023 2.533.255 lei în scădere față de 2023 1.997.181 lei 3.491.928 lei 1.780.943 lei 1 în scădere față de 2023
2023 514.211 lei în scădere față de 2022 477.595 lei în creștere față de 2022 2.987.975 lei în creștere față de 2022 845.126 lei 5.262.527 lei 1.652.104 lei 2
2022 795.794 lei în creștere față de 2021 129.898 lei în creștere față de 2021 992.268 lei în creștere față de 2021 6.341 lei 3.423.823 lei 928.186 lei 2 în creștere față de 2021
2021 189.140 lei în scădere față de 2020 99.743 lei în scădere față de 2020 370.753 lei în creștere față de 2020 12.716 lei 1.158.535 lei 798.288 lei 1
2020 250.840 lei în scădere față de 2019 261.340 lei în scădere față de 2019 267.400 lei în creștere față de 2019 19.091 lei 946.854 lei 698.545 lei 1
2019 306.722 lei în creștere față de 2018 336.824 lei în creștere față de 2018 126.555 lei în creștere față de 2018 25.466 lei 538.295 lei 437.206 lei 1
2018 127.290 lei 100.182 lei 53.346 lei — 153.728 lei 100.382 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare