DIMA TRADING DESING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 38881536, Nr. Reg. Com. J2018000424139. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4781 - Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 19 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. OGORULUI, CAMERA 1, BL.O6, SC.A, ET.2, AP.9, cod poștal 905700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- DIMA TRADING DESING S.R.L.
- CUI
- 38881536
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018000424139
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 19 februarie 2018
- Județ
- Constanța
- Sediul social
- JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. OGORULUI, CAMERA 1, BL.O6, SC.A, ET.2, AP.9
- Cod poștal
- 905700
- Cod CAEN
- 4781
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al produselor alimentare, bauturilor si produselor din tutun efectuat prin standuri, chioscuri si piete
Situații financiare
În 2025, DIMA TRADING DESING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 363.938 lei, un profit net de 21.871 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 363.938 lei în creștere față de 2024 | 21.871 lei în creștere față de 2024 | 175.571 lei în creștere față de 2024 | — | 176.696 lei | 1.125 lei | — |
| 2024 | 54.000 lei | −1.911 lei în creștere față de 2023 | 80.300 lei în creștere față de 2023 | — | 59.554 lei | −20.746 lei | — |
| 2023 | — | −3.840 lei în scădere față de 2022 | 19.750 lei în creștere față de 2022 | 127 lei | 788 lei | −18.835 lei | — |
| 2022 | 0 lei | −1.959 lei în scădere față de 2021 | 15.350 lei în creștere față de 2021 | 127 lei | 228 lei | −14.995 lei | 0 |
| 2021 | — | 0 lei | 13.400 lei | 127 lei | 237 lei | −13.036 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 13.400 lei | 127 lei | 237 lei | −13.036 lei | 0 în scădere față de 2019 |
| 2019 | — | −8.869 lei în scădere față de 2018 | 13.400 lei în creștere față de 2018 | 127 lei | 228 lei | −13.045 lei | 1 |
| 2018 | — | −4.376 lei | 4.526 lei | 127 lei | 223 lei | −4.176 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
