DINIAŞI KANGEN NETWORK S.R.L.

DINIAŞI KANGEN NETWORK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41008109, Nr. Reg. Com. J2019001209031. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8699 - Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice. Societatea a fost înființată la data de 18 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT VALEA STÂNII COM. ŢIŢEŞTI, NR.154, CAMERA 2, cod poștal 117754. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DINIAŞI KANGEN NETWORK S.R.L.
CUI
41008109
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001209031
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 aprilie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT VALEA STÂNII COM. ŢIŢEŞTI, NR.154, CAMERA 2
Cod poștal
117754
Cod CAEN
8699
Domeniu de activitate
Fabricarea de dispozitive, aparate si instrumente medicale stomatologice

Situații financiare

În 2025, DINIAŞI KANGEN NETWORK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 934.858 lei, un profit net de 150.147 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 313.616 lei2020 · Cifra de afaceri: 482.688 lei2021 · Cifra de afaceri: 629.332 lei2022 · Cifra de afaceri: 940.625 lei2023 · Cifra de afaceri: 656.234 lei2024 · Cifra de afaceri: 997.876 lei2025 · Cifra de afaceri: 934.858 lei2019 · Profit net: 256.244 lei2020 · Profit net: 292.970 lei2021 · Profit net: 337.481 lei2022 · Profit net: 548.423 lei2023 · Profit net: 56.835 lei2024 · Profit net: 207.351 lei2025 · Profit net: 150.147 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 313.616 lei20192020: 482.688 lei20202021: 629.332 lei20212022: 940.625 lei20222023: 656.234 lei20232024: 997.876 lei998 mii20242025: 934.858 lei935 mii2025
Profit net lei
2019: 256.244 lei20192020: 292.970 lei20202021: 337.481 lei20212022: 548.423 lei548 mii20222023: 56.835 lei20232024: 207.351 lei20242025: 150.147 lei150 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DINIAŞI KANGEN NETWORK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 934.858 lei în scădere față de 2024 150.147 lei în scădere față de 2024 2.360.953 lei în creștere față de 2024 2.356.778 lei 125.744 lei 121.569 lei 1
2024 997.876 lei în creștere față de 2023 207.351 lei în creștere față de 2023 1.975.293 lei în scădere față de 2023 2.217.893 lei 173.916 lei 416.516 lei 1
2023 656.234 lei în scădere față de 2022 56.835 lei în scădere față de 2022 2.050.653 lei în scădere față de 2022 2.088.980 lei 170.838 lei 209.165 lei 1
2022 940.625 lei în creștere față de 2021 548.423 lei în creștere față de 2021 2.304.754 lei în creștere față de 2021 1.936.693 lei 519.050 lei 150.989 lei 1
2021 629.332 lei în creștere față de 2020 337.481 lei în creștere față de 2020 111.590 lei în scădere față de 2020 141.383 lei 332.114 lei 361.907 lei 1
2020 482.688 lei în creștere față de 2019 292.970 lei în creștere față de 2019 153.892 lei în creștere față de 2019 127.506 lei 319.556 lei 293.170 lei 1 în scădere față de 2019
2019 313.616 lei 256.244 lei 84.102 lei 145.440 lei 191.490 lei 256.444 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare