DINKA MARKET SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 20873220, Nr. Reg. Com. J08/262/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 31 ianuarie 2007. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. CETINII, NR.36, cod poștal 505600. Societatea are activitatea suspendată din data de 21 noiembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- DINKA MARKET SRL
- CUI
- 20873220
- Stare
- Activitate suspendată din 21 noiembrie 2024
- Nr. Registrul Comerțului
- J08/262/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 31 ianuarie 2007
- Județ
- Brașov
- Sediul social
- JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. CETINII, NR.36
- Cod poștal
- 505600
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4711
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
Situații financiare
În 2025, DINKA MARKET SRL a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei în scădere față de 2024 | 335.733 lei | 41.779 lei | 254.996 lei | −38.958 lei | — |
| 2024 | — | 9.082 lei în creștere față de 2023 | 335.733 lei în scădere față de 2023 | 41.779 lei | 254.996 lei | −38.958 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 350.939 lei în scădere față de 2022 | 41.779 lei | 261.120 lei | −48.040 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei în creștere față de 2021 | 354.149 lei | 41.779 lei | 264.330 lei | −48.040 lei | — |
| 2021 | — | −69.034 lei în scădere față de 2020 | 354.149 lei | 41.779 lei | 264.330 lei | −48.040 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în creștere față de 2019 | 354.149 lei în creștere față de 2019 | 41.779 lei | 333.364 lei | 20.994 lei | — |
| 2019 | — | −53 lei în scădere față de 2018 | 354.142 lei în creștere față de 2018 | 41.779 lei | 333.357 lei | 20.994 lei | — |
| 2018 | 471.589 lei în creștere față de 2017 | 25.665 lei în scădere față de 2017 | 354.048 lei în scădere față de 2017 | 41.779 lei | 333.316 lei | 21.047 lei | 2 |
| 2017 | 432.655 lei în creștere față de 2016 | 28.981 lei în creștere față de 2016 | 379.975 lei în creștere față de 2016 | 31.445 lei | 343.912 lei | −4.618 lei | 2 în scădere față de 2016 |
| 2016 | 429.479 lei | 16.590 lei | 326.192 lei | 12.318 lei | 267.247 lei | −35.212 lei | 3 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
