DM COMUNICARE S.R.L.

DM COMUNICARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 42834389, Nr. Reg. Com. J32/952/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5813 - Activitati de editare a ziarelor. Societatea a fost înființată la data de 28 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, BLD. MIHAI VITEAZU, NR.25, AP.62. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DM COMUNICARE S.R.L.
CUI
42834389
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/952/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 iulie 2020
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, BLD. MIHAI VITEAZU, NR.25, AP.62
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5813
Domeniu de activitate
Activitati de editare a ziarelor

Situații financiare

În 2025, DM COMUNICARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 74.398 lei, un profit net de 12.233 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 15.382 lei2021 · Cifra de afaceri: 104.459 lei2022 · Cifra de afaceri: 84.085 lei2023 · Cifra de afaceri: 156.937 lei2024 · Cifra de afaceri: 66.089 lei2025 · Cifra de afaceri: 74.398 lei2020 · Profit net: 10.045 lei2021 · Profit net: 37.092 lei2022 · Profit net: 29.743 lei2023 · Profit net: 46.779 lei2024 · Profit net: −2.326 lei2025 · Profit net: 12.233 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 15.382 lei20202021: 104.459 lei20212022: 84.085 lei20222023: 156.937 lei157 mii20232024: 66.089 lei20242025: 74.398 lei74 mii2025
Profit net lei
2020: 10.045 lei20202021: 37.092 lei20212022: 29.743 lei20222023: 46.779 lei47 mii20232024: −2.326 lei−2 mii20242025: 12.233 lei12 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DM COMUNICARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 74.398 lei în creștere față de 2024 12.233 lei în creștere față de 2024 43.720 lei în creștere față de 2024 4.917 lei 48.910 lei 10.107 lei 1
2024 66.089 lei în scădere față de 2023 −2.326 lei în scădere față de 2023 36.417 lei în creștere față de 2023 5.417 lei 28.874 lei −2.126 lei 1
2023 156.937 lei în creștere față de 2022 46.779 lei în creștere față de 2022 21.309 lei în creștere față de 2022 5.917 lei 62.371 lei 46.979 lei 1
2022 84.085 lei în scădere față de 2021 29.743 lei în scădere față de 2021 4.518 lei în creștere față de 2021 — 34.461 lei 29.943 lei —
2021 104.459 lei în creștere față de 2020 37.092 lei în creștere față de 2020 2.335 lei în creștere față de 2020 — 39.627 lei 37.292 lei —
2020 15.382 lei 10.045 lei 338 lei — 10.583 lei 10.245 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare