D&M DRIVER SRL

D&M DRIVER SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 38286580, Nr. Reg. Com. J2017002723086. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 29 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. LANURILOR, NR.1, BL.CFR, SC.B, AP.2, cod poștal 500460. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
D&M DRIVER SRL
CUI
38286580
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017002723086
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 septembrie 2017
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. LANURILOR, NR.1, BL.CFR, SC.B, AP.2
Cod poștal
500460
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, D&M DRIVER SRL a raportat o cifră de afaceri de 62.059 lei, o pierdere netă de 2.434 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 552 lei2018 · Cifra de afaceri: 75.252 lei2019 · Cifra de afaceri: 43.445 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.037 lei2021 · Cifra de afaceri: 60.312 lei2022 · Cifra de afaceri: 93.799 lei2023 · Cifra de afaceri: 87.312 lei2024 · Cifra de afaceri: 54.942 lei2025 · Cifra de afaceri: 62.059 lei2017 · Profit net: −4.429 lei2018 · Profit net: 31.212 lei2019 · Profit net: 7.224 lei2020 · Profit net: −10.454 lei2021 · Profit net: 48.774 lei2022 · Profit net: 14.589 lei2023 · Profit net: 9.837 lei2024 · Profit net: −29.442 lei2025 · Profit net: −2.434 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 552 lei'172018: 75.252 lei'182019: 43.445 lei'192020: 29.037 lei'202021: 60.312 lei'212022: 93.799 lei94 mii'222023: 87.312 lei'232024: 54.942 lei'242025: 62.059 lei62 mii'25
Profit net lei
2017: −4.429 lei'172018: 31.212 lei'182019: 7.224 lei'192020: −10.454 lei'202021: 48.774 lei49 mii'212022: 14.589 lei'222023: 9.837 lei'232024: −29.442 lei−29 mii'242025: −2.434 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru D&M DRIVER SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 62.059 lei în creștere față de 2024 −2.434 lei în creștere față de 2024 10.652 lei în scădere față de 2024 6.370 lei 22.337 lei 18.055 lei —
2024 54.942 lei în scădere față de 2023 −29.442 lei în scădere față de 2023 26.887 lei în scădere față de 2023 25.478 lei 21.899 lei 20.490 lei 1
2023 87.312 lei în scădere față de 2022 9.837 lei în scădere față de 2022 44.803 lei în scădere față de 2022 44.587 lei 50.148 lei 49.932 lei 1
2022 93.799 lei în creștere față de 2021 14.589 lei în scădere față de 2021 64.046 lei în scădere față de 2021 63.696 lei 59.996 lei 59.646 lei 1
2021 60.312 lei în creștere față de 2020 48.774 lei în creștere față de 2020 78.922 lei în creștere față de 2020 82.805 lei 41.175 lei 45.058 lei 1
2020 29.037 lei în scădere față de 2019 −10.454 lei în scădere față de 2019 11.098 lei în creștere față de 2019 — 7.672 lei −3.426 lei 1
2019 43.445 lei în scădere față de 2018 7.224 lei în scădere față de 2018 8.102 lei în creștere față de 2018 1.667 lei 26.642 lei 20.207 lei 1
2018 75.252 lei în creștere față de 2017 31.212 lei în creștere față de 2017 6.194 lei în scădere față de 2017 3.333 lei 29.844 lei 26.983 lei 1
2017 552 lei −4.429 lei 11.130 lei 5.601 lei 1.300 lei −4.229 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare