DMA INSERV CONS S.R.L.

DMA INSERV CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 40540247, Nr. Reg. Com. J2019000213305. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 31 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT PĂULEŞTI COM. PĂULEŞTI, STR. BRÎNDUŞEI, NR.32, cod poștal 447230. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DMA INSERV CONS S.R.L.
CUI
40540247
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000213305
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 ianuarie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT PĂULEŞTI COM. PĂULEŞTI, STR. BRÎNDUŞEI, NR.32
Cod poștal
447230
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, DMA INSERV CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.169.062 lei, un profit net de 620.306 lei și un număr mediu de 15 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 444.118 lei2020 · Cifra de afaceri: 719.027 lei2021 · Cifra de afaceri: 698.163 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.418.142 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.063.363 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.884.073 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.169.062 lei2019 · Profit net: 292.163 lei2020 · Profit net: 218.512 lei2021 · Profit net: 120.445 lei2022 · Profit net: 530.997 lei2023 · Profit net: 591.881 lei2024 · Profit net: 440.539 lei2025 · Profit net: 620.306 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 444.118 lei20192020: 719.027 lei20202021: 698.163 lei20212022: 1.418.142 lei20222023: 2.063.363 lei20232024: 2.884.073 lei20242025: 3.169.062 lei3,2 mil.2025
Profit net lei
2019: 292.163 lei20192020: 218.512 lei20202021: 120.445 lei20212022: 530.997 lei20222023: 591.881 lei20232024: 440.539 lei20242025: 620.306 lei620 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DMA INSERV CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.169.062 lei în creștere față de 2024 620.306 lei în creștere față de 2024 924.613 lei în creștere față de 2024 999.566 lei 451.593 lei 526.546 lei 15 în creștere față de 2024
2024 2.884.073 lei în creștere față de 2023 440.539 lei în scădere față de 2023 873.332 lei în creștere față de 2023 461.474 lei 429.598 lei 17.740 lei 9 în creștere față de 2023
2023 2.063.363 lei în creștere față de 2022 591.881 lei în creștere față de 2022 255.607 lei în creștere față de 2022 156.574 lei 189.832 lei 90.799 lei 6 în creștere față de 2022
2022 1.418.142 lei în creștere față de 2021 530.997 lei în creștere față de 2021 92.514 lei în scădere față de 2021 192.963 lei 290.269 lei 390.718 lei 4
2021 698.163 lei în scădere față de 2020 120.445 lei în scădere față de 2020 105.062 lei în creștere față de 2020 217.564 lei 147.219 lei 259.721 lei 4
2020 719.027 lei în creștere față de 2019 218.512 lei în scădere față de 2019 69.747 lei în scădere față de 2019 265.196 lei 83.827 lei 279.276 lei 4 în creștere față de 2019
2019 444.118 lei 292.163 lei 91.755 lei 196.242 lei 187.876 lei 292.363 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare