DNC DANCIU EXPEDITION S.R.L.

DNC DANCIU EXPEDITION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Gorj, România. Date de identificare: CUI 41448061, Nr. Reg. Com. J2019000998181. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 26 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GORJ, SAT TELEŞTI COM. TELEŞTI, STR. LILIACULUI, NR.26, cod poștal 217490. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DNC DANCIU EXPEDITION S.R.L.
CUI
41448061
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000998181
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
26 iulie 2019
Județ
Gorj
Sediul social
JUD. GORJ, SAT TELEŞTI COM. TELEŞTI, STR. LILIACULUI, NR.26
Cod poștal
217490
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, DNC DANCIU EXPEDITION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.592.891 lei, un profit net de 59.672 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 148.858 lei2020 · Cifra de afaceri: 866.202 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.127.659 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.065.473 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.870.498 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.592.891 lei2019 · Profit net: 3.515 lei2020 · Profit net: 44.940 lei2021 · Profit net: 145.833 lei2022 · Profit net: 395.141 lei2023 · Profit net: 145.206 lei2024 · Profit net: 59.672 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 148.858 lei20192020: 866.202 lei20202021: 2.127.659 lei20212022: 3.065.473 lei3,1 mil.20222023: 2.870.498 lei20232024: 2.592.891 lei2,6 mil.2024
Profit net lei
2019: 3.515 lei20192020: 44.940 lei20202021: 145.833 lei20212022: 395.141 lei395 mii20222023: 145.206 lei20232024: 59.672 lei60 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru DNC DANCIU EXPEDITION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 2.592.891 lei în scădere față de 2023 59.672 lei în scădere față de 2023 475.492 lei în scădere față de 2023 417.614 lei 270.181 lei 212.303 lei 7
2023 2.870.498 lei în scădere față de 2022 145.206 lei în scădere față de 2022 621.695 lei în creștere față de 2022 641.515 lei 557.119 lei 576.939 lei 7 în creștere față de 2022
2022 3.065.473 lei în creștere față de 2021 395.141 lei în creștere față de 2021 483.795 lei în scădere față de 2021 247.244 lei 668.284 lei 431.733 lei 6 în creștere față de 2021
2021 2.127.659 lei în creștere față de 2020 145.833 lei în creștere față de 2020 561.011 lei în creștere față de 2020 372.176 lei 383.323 lei 194.488 lei 5 în creștere față de 2020
2020 866.202 lei în creștere față de 2019 44.940 lei în creștere față de 2019 419.390 lei în creștere față de 2019 220.277 lei 247.768 lei 48.655 lei 3 în creștere față de 2019
2019 148.858 lei 3.515 lei 206.417 lei 143.048 lei 67.084 lei 3.715 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare