DR MENIS ESSENCE PROCESS SRL

Radiată din 23 iulie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

DR MENIS ESSENCE PROCESS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 37958747, Nr. Reg. Com. J12/4855/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7021 - Activitati de consultanta in domeniul relatiilor publice si al comunicarii. Societatea a fost înființată la data de 13 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. TĂUTULUI, NR.280. Societatea este radiată din data de 23 iulie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DR MENIS ESSENCE PROCESS SRL
CUI
37958747
Stare
Radiată din 23 iulie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J12/4855/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 iulie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. TĂUTULUI, NR.280
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7021
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta in domeniul relatiilor publice si al comunicarii

Situații financiare

În 2024, DR MENIS ESSENCE PROCESS SRL a raportat o pierdere netă de 14.901 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 194.493 lei2018 · Cifra de afaceri: 474.876 lei2019 · Cifra de afaceri: 183.732 lei2020 · Cifra de afaceri: 175.207 lei2021 · Cifra de afaceri: 84.484 lei2022 · Cifra de afaceri: 676.110 lei2023 · Cifra de afaceri: 6.174 lei2017 · Profit net: 184.790 lei2018 · Profit net: 24.683 lei2019 · Profit net: −415.701 lei2020 · Profit net: 101.897 lei2021 · Profit net: 69.603 lei2022 · Profit net: 327.296 lei2023 · Profit net: −19.264 lei2024 · Profit net: −14.901 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 194.493 lei20172018: 474.876 lei20182019: 183.732 lei20192020: 175.207 lei20202021: 84.484 lei20212022: 676.110 lei676 mii20222023: 6.174 lei6 mii2023
Profit net lei
2017: 184.790 lei'172018: 24.683 lei'182019: −415.701 lei−416 mii'192020: 101.897 lei'202021: 69.603 lei'212022: 327.296 lei327 mii'222023: −19.264 lei'232024: −14.901 lei−15 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru DR MENIS ESSENCE PROCESS SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −14.901 lei în creștere față de 2023 11.391 lei în creștere față de 2023 — 3.256 lei −8.135 lei —
2023 6.174 lei în scădere față de 2022 −19.264 lei în scădere față de 2022 1.935 lei în creștere față de 2022 5.615 lei 3.086 lei 6.766 lei —
2022 676.110 lei în creștere față de 2021 327.296 lei în creștere față de 2021 1.832 lei în scădere față de 2021 9.526 lei 422.092 lei 429.890 lei —
2021 84.484 lei în scădere față de 2020 69.603 lei în scădere față de 2020 616.431 lei în creștere față de 2020 — 573.591 lei −40.290 lei —
2020 175.207 lei în scădere față de 2019 101.897 lei în creștere față de 2019 608.316 lei în scădere față de 2019 286 lei 515.034 lei −109.893 lei —
2019 183.732 lei în scădere față de 2018 −415.701 lei în scădere față de 2018 707.320 lei în creștere față de 2018 6.812 lei 505.615 lei −211.790 lei 1
2018 474.876 lei în creștere față de 2017 24.683 lei în scădere față de 2017 54.740 lei în creștere față de 2017 5.797 lei 269.574 lei 203.911 lei 1 în creștere față de 2017
2017 194.493 lei 184.790 lei 7.710 lei — 197.818 lei 184.990 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare