DR. NICA ODONTO VISION S.R.L.

DR. NICA ODONTO VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 38196886, Nr. Reg. Com. J2017001099283. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 8 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. ECATERINA TEODOROIU, NR.9, BL.9, SC.D, ET.2, AP.6, cod poștal 230053. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DR. NICA ODONTO VISION S.R.L.
CUI
38196886
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017001099283
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 septembrie 2017
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. ECATERINA TEODOROIU, NR.9, BL.9, SC.D, ET.2, AP.6
Cod poștal
230053
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, DR. NICA ODONTO VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 509.330 lei, un profit net de 1.383 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2017201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 55.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 185.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 360.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 360.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 523.865 lei2025 · Cifra de afaceri: 509.330 lei2017 · Profit net: 0 lei2018 · Profit net: −9.394 lei2019 · Profit net: −2.698 lei2020 · Profit net: 777 lei2021 · Profit net: 18.027 lei2022 · Profit net: 159.585 lei2023 · Profit net: 29.613 lei2024 · Profit net: 6.490 lei2025 · Profit net: 1.383 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 55.000 lei20202021: 185.000 lei20212022: 360.000 lei20222023: 360.000 lei20232024: 523.865 lei524 mii20242025: 509.330 lei509 mii2025
Profit net lei
2017: 0 lei'172018: −9.394 lei−9 mii'182019: −2.698 lei'192020: 777 lei'202021: 18.027 lei'212022: 159.585 lei160 mii'222023: 29.613 lei'232024: 6.490 lei'242025: 1.383 lei1 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru DR. NICA ODONTO VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 509.330 lei în scădere față de 2024 1.383 lei în scădere față de 2024 1.179.698 lei în scădere față de 2024 1.037.958 lei 681.156 lei 39.416 lei 2 în creștere față de 2024
2024 523.865 lei în creștere față de 2023 6.490 lei în scădere față de 2023 1.308.177 lei în creștere față de 2023 48.036 lei 1.770.537 lei 38.033 lei 1
2023 360.000 lei 29.613 lei în scădere față de 2022 102.750 lei în scădere față de 2022 63.023 lei 71.270 lei 31.543 lei 1
2022 360.000 lei în creștere față de 2021 159.585 lei în creștere față de 2021 115.777 lei în creștere față de 2021 78.011 lei 197.591 lei 159.825 lei 1
2021 185.000 lei în creștere față de 2020 18.027 lei în creștere față de 2020 53.135 lei în scădere față de 2020 28.714 lei 26.205 lei 1.784 lei 1
2020 55.000 lei 777 lei în creștere față de 2019 64.165 lei în creștere față de 2019 12.775 lei 40.274 lei −11.116 lei 1
2019 — −2.698 lei în creștere față de 2018 52.344 lei în creștere față de 2018 14.875 lei 25.577 lei −11.892 lei —
2018 — −9.394 lei în scădere față de 2017 27.949 lei în creștere față de 2017 — 18.755 lei −9.194 lei —
2017 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare