DRC & CAT CONSTRUCT S.R.L.

DRC & CAT CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 40603760, Nr. Reg. Com. J29/876/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT OCINA DE SUS COM. ADUNAŢI, OCINA DE SUS, NR.305, cod poștal 107007. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DRC & CAT CONSTRUCT S.R.L.
CUI
40603760
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/876/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 februarie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT OCINA DE SUS COM. ADUNAŢI, OCINA DE SUS, NR.305
Cod poștal
107007
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, DRC & CAT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 37.800 lei, un profit net de 17.649 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 74.100 lei2020 · Cifra de afaceri: 199.728 lei2021 · Cifra de afaceri: 50.100 lei2022 · Cifra de afaceri: 89.800 lei2023 · Cifra de afaceri: 313.750 lei2024 · Cifra de afaceri: 246.580 lei2025 · Cifra de afaceri: 37.800 lei2019 · Profit net: 6.980 lei2020 · Profit net: 1.967 lei2021 · Profit net: −9.177 lei2022 · Profit net: −97 lei2023 · Profit net: 21.595 lei2024 · Profit net: 134.492 lei2025 · Profit net: 17.649 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 74.100 lei20192020: 199.728 lei20202021: 50.100 lei20212022: 89.800 lei20222023: 313.750 lei314 mii20232024: 246.580 lei20242025: 37.800 lei38 mii2025
Profit net lei
2019: 6.980 lei20192020: 1.967 lei20202021: −9.177 lei−9 mii20212022: −97 lei20222023: 21.595 lei20232024: 134.492 lei134 mii20242025: 17.649 lei18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DRC & CAT CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 37.800 lei în scădere față de 2024 17.649 lei în scădere față de 2024 8.759 lei în scădere față de 2024 — 162.169 lei 153.410 lei 1
2024 246.580 lei în scădere față de 2023 134.492 lei în creștere față de 2023 16.500 lei în creștere față de 2023 — 172.260 lei 155.760 lei 1 în scădere față de 2023
2023 313.750 lei în creștere față de 2022 21.595 lei în creștere față de 2022 8.990 lei în scădere față de 2022 — 30.258 lei 21.268 lei 2
2022 89.800 lei în creștere față de 2021 −97 lei în creștere față de 2021 44.451 lei în creștere față de 2021 — 29.766 lei −327 lei 2 în creștere față de 2021
2021 50.100 lei în scădere față de 2020 −9.177 lei în scădere față de 2020 12.492 lei în scădere față de 2020 — 12.263 lei −229 lei 1 în scădere față de 2020
2020 199.728 lei în creștere față de 2019 1.967 lei în scădere față de 2019 13.826 lei în scădere față de 2019 — 22.773 lei 8.947 lei 3 în creștere față de 2019
2019 74.100 lei 6.980 lei 25.932 lei — 32.912 lei 6.980 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare