DREAM MOVEMENT S.R.L.

DREAM MOVEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 40459453, Nr. Reg. Com. J2019000134329. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 21 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SIBIEL, NR.13, SC.A, ET.3, AP.8. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DREAM MOVEMENT S.R.L.
CUI
40459453
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000134329
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 ianuarie 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. SIBIEL, NR.13, SC.A, ET.3, AP.8
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, DREAM MOVEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 465.228 lei, un profit net de 184.703 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 95.349 lei2020 · Cifra de afaceri: 35.574 lei2021 · Cifra de afaceri: 88.993 lei2022 · Cifra de afaceri: 136.740 lei2023 · Cifra de afaceri: 296.369 lei2024 · Cifra de afaceri: 284.609 lei2025 · Cifra de afaceri: 465.228 lei2019 · Profit net: 75.253 lei2020 · Profit net: 15.670 lei2021 · Profit net: 73.519 lei2022 · Profit net: 80.038 lei2023 · Profit net: 22.070 lei2024 · Profit net: 132.623 lei2025 · Profit net: 184.703 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 95.349 lei20192020: 35.574 lei20202021: 88.993 lei20212022: 136.740 lei20222023: 296.369 lei20232024: 284.609 lei20242025: 465.228 lei465 mii2025
Profit net lei
2019: 75.253 lei20192020: 15.670 lei20202021: 73.519 lei20212022: 80.038 lei20222023: 22.070 lei20232024: 132.623 lei20242025: 184.703 lei185 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DREAM MOVEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 465.228 lei în creștere față de 2024 184.703 lei în creștere față de 2024 16.584 lei în creștere față de 2024 0 lei 201.431 lei 185.635 lei 0
2024 284.609 lei în scădere față de 2023 132.623 lei în creștere față de 2023 6.787 lei în scădere față de 2023 7.338 lei 161.464 lei 162.416 lei 0
2023 296.369 lei în creștere față de 2022 22.070 lei în scădere față de 2022 11.229 lei în creștere față de 2022 0 lei 40.557 lei 29.793 lei 0
2022 136.740 lei în creștere față de 2021 80.038 lei în creștere față de 2021 3.445 lei în creștere față de 2021 0 lei 98.125 lei 94.680 lei 0
2021 88.993 lei în creștere față de 2020 73.519 lei în creștere față de 2020 1.649 lei în scădere față de 2020 0 lei 166.291 lei 164.642 lei 0
2020 35.574 lei în scădere față de 2019 15.670 lei în scădere față de 2019 6.008 lei în creștere față de 2019 0 lei 97.131 lei 91.123 lei 0
2019 95.349 lei 75.253 lei 862 lei 0 lei 76.315 lei 75.453 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare