DRIVESHARING S.R.L.

DRIVESHARING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41783937, Nr. Reg. Com. J2019014031409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 18 octombrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR TÂRGU NEAMŢ, NR.14A, CAM. 1, BL.B37, SC.A, AP.3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DRIVESHARING S.R.L.
CUI
41783937
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019014031409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 octombrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR TÂRGU NEAMŢ, NR.14A, CAM. 1, BL.B37, SC.A, AP.3
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, DRIVESHARING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 831.125 lei, un profit net de 31.556 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.566 lei2020 · Cifra de afaceri: 301.829 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.018.632 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.233.868 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.770.445 lei2025 · Cifra de afaceri: 831.125 lei2019 · Profit net: −514 lei2020 · Profit net: 2.954 lei2022 · Profit net: 105.987 lei2023 · Profit net: −19.352 lei2024 · Profit net: 18.207 lei2025 · Profit net: 31.556 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.566 lei20192020: 301.829 lei20202022: 1.018.632 lei20222023: 1.233.868 lei20232024: 1.770.445 lei1,8 mil.20242025: 831.125 lei831 mii2025
Profit net lei
2019: −514 lei20192020: 2.954 lei20202022: 105.987 lei106 mii20222023: −19.352 lei−19 mii20232024: 18.207 lei20242025: 31.556 lei32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DRIVESHARING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 831.125 lei în scădere față de 2024 31.556 lei în creștere față de 2024 205.412 lei în scădere față de 2024 86.665 lei 30.684 lei −88.063 lei —
2024 1.770.445 lei în creștere față de 2023 18.207 lei în creștere față de 2023 275.129 lei în creștere față de 2023 189.268 lei 266.242 lei 180.381 lei —
2023 1.233.868 lei în creștere față de 2022 −19.352 lei în scădere față de 2022 208.757 lei în creștere față de 2022 274.367 lei 96.903 lei 162.174 lei —
2022 1.018.632 lei în creștere față de 2020 105.987 lei în creștere față de 2020 205.445 lei în scădere față de 2020 365.360 lei 21.960 lei 181.526 lei 1
2020 301.829 lei în creștere față de 2019 2.954 lei în creștere față de 2019 221.929 lei în creștere față de 2019 211.200 lei 13.369 lei 2.640 lei 1
2019 4.566 lei −514 lei 3.210 lei 102 lei 2.794 lei −314 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare