DRY FOODS DEPARTMENT S.R.L.

DRY FOODS DEPARTMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 40598699, Nr. Reg. Com. J21/173/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7729 - Activitati de inchiriere si leasing cu alte bunuri personale si gospodaresti n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 7 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT SUDIŢI COM. SUDIŢI, STR. ÎNV. COSTACHE GEORGESCU, NR.1, CAMERA 2, cod poștal 927235. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DRY FOODS DEPARTMENT S.R.L.
CUI
40598699
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/173/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 februarie 2019
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT SUDIŢI COM. SUDIŢI, STR. ÎNV. COSTACHE GEORGESCU, NR.1, CAMERA 2
Cod poștal
927235
Cod CAEN
7729
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu alte bunuri personale si gospodaresti n.c.a.

Situații financiare

În 2024, DRY FOODS DEPARTMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 105.882 lei, un profit net de 11.011 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii201920202022202320242019 · Cifra de afaceri: 20.504 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.789 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.723 lei2023 · Cifra de afaceri: 93.143 lei2024 · Cifra de afaceri: 105.882 lei2019 · Profit net: 10.146 lei2020 · Profit net: 514 lei2022 · Profit net: −8.581 lei2023 · Profit net: −13.610 lei2024 · Profit net: 11.011 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 20.504 lei20192020: 5.789 lei20202022: 6.723 lei20222023: 93.143 lei20232024: 105.882 lei106 mii2024
Profit net lei
2019: 10.146 lei20192020: 514 lei20202022: −8.581 lei20222023: −13.610 lei−14 mii20232024: 11.011 lei11 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru DRY FOODS DEPARTMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 105.882 lei în creștere față de 2023 11.011 lei în creștere față de 2023 106.777 lei în creștere față de 2023 — 106.457 lei −320 lei 1
2023 93.143 lei în creștere față de 2022 −13.610 lei în scădere față de 2022 34.802 lei în creștere față de 2022 — 23.471 lei −11.331 lei 1 în creștere față de 2022
2022 6.723 lei în creștere față de 2020 −8.581 lei în scădere față de 2020 14.866 lei în creștere față de 2020 — 17.145 lei 2.279 lei 0 în scădere față de 2020
2020 5.789 lei în scădere față de 2019 514 lei în scădere față de 2019 6.947 lei în scădere față de 2019 — 17.807 lei 10.860 lei 1
2019 20.504 lei 10.146 lei 7.894 lei 417 lei 17.823 lei 10.346 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare