DUALIN CONSTRUCT REZIDENCE S.R.L.

DUALIN CONSTRUCT REZIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42606127, Nr. Reg. Com. J23/2092/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 10 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. TROIŢEI, NR.13B, CAMERA 1, cod poștal 077045. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DUALIN CONSTRUCT REZIDENCE S.R.L.
CUI
42606127
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/2092/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 iunie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. TROIŢEI, NR.13B, CAMERA 1
Cod poștal
077045
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, DUALIN CONSTRUCT REZIDENCE S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 73.700 lei2022 · Cifra de afaceri: 117.238 lei2023 · Cifra de afaceri: 74.175 lei2024 · Cifra de afaceri: 41.250 lei2020 · Profit net: −220 lei2021 · Profit net: −2.221 lei2022 · Profit net: 26.617 lei2023 · Profit net: −59.398 lei2024 · Profit net: 13.955 lei2025 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 73.700 lei20212022: 117.238 lei117 mii20222023: 74.175 lei20232024: 41.250 lei41 mii2024
Profit net lei
2020: −220 lei20202021: −2.221 lei20212022: 26.617 lei27 mii20222023: −59.398 lei−59 mii20232024: 13.955 lei20242025: 0 lei02025
Indicatori financiari pe ani pentru DUALIN CONSTRUCT REZIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 0 lei în scădere față de 2024 45.447 lei — 24.380 lei −21.067 lei —
2024 41.250 lei în scădere față de 2023 13.955 lei în creștere față de 2023 45.447 lei în scădere față de 2023 — 24.380 lei −21.067 lei 1 în scădere față de 2023
2023 74.175 lei în scădere față de 2022 −59.398 lei în scădere față de 2022 54.891 lei în creștere față de 2022 — 19.869 lei −35.022 lei 2
2022 117.238 lei în creștere față de 2021 26.617 lei în creștere față de 2021 14.203 lei în creștere față de 2021 — 38.579 lei 24.376 lei 2
2021 73.700 lei −2.221 lei în scădere față de 2020 7.271 lei în creștere față de 2020 — 5.030 lei −2.241 lei 2
2020 — −220 lei 250 lei — 230 lei −20 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare