DURBAC MEDICAL TECH SRL

DURBAC MEDICAL TECH SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 37940286, Nr. Reg. Com. J2017000607524. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.2, CAMERA NR 2, cod poștal 080442. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DURBAC MEDICAL TECH SRL
CUI
37940286
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000607524
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.2, CAMERA NR 2
Cod poștal
080442
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, DURBAC MEDICAL TECH SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.508.679 lei, un profit net de 907.591 lei și un număr mediu de 15 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 754.073 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.643.019 lei2022 · Cifra de afaceri: 4.878.043 lei2023 · Cifra de afaceri: 5.864.053 lei2024 · Cifra de afaceri: 6.803.158 lei2025 · Cifra de afaceri: 7.508.679 lei2018 · Profit net: −62.749 lei2019 · Profit net: −133.214 lei2020 · Profit net: 285.425 lei2021 · Profit net: 771.846 lei2022 · Profit net: 1.914.133 lei2023 · Profit net: 1.415.340 lei2024 · Profit net: 643.299 lei2025 · Profit net: 907.591 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 754.073 lei20202021: 2.643.019 lei20212022: 4.878.043 lei20222023: 5.864.053 lei20232024: 6.803.158 lei20242025: 7.508.679 lei7,5 mil.2025
Profit net lei
2018: −62.749 lei'182019: −133.214 lei−133 mii'192020: 285.425 lei'202021: 771.846 lei'212022: 1.914.133 lei1,9 mil.'222023: 1.415.340 lei'232024: 643.299 lei'242025: 907.591 lei908 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru DURBAC MEDICAL TECH SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 7.508.679 lei în creștere față de 2024 907.591 lei în creștere față de 2024 830.677 lei în scădere față de 2024 2.827.315 lei 2.187.637 lei 4.188.911 lei 15 în creștere față de 2024
2024 6.803.158 lei în creștere față de 2023 643.299 lei în scădere față de 2023 922.389 lei în creștere față de 2023 2.439.667 lei 2.070.465 lei 3.579.665 lei 12 în creștere față de 2023
2023 5.864.053 lei în creștere față de 2022 1.415.340 lei în scădere față de 2022 778.469 lei în creștere față de 2022 1.065.629 lei 2.782.843 lei 3.051.490 lei 11 în creștere față de 2022
2022 4.878.043 lei în creștere față de 2021 1.914.133 lei în creștere față de 2021 227.701 lei în creștere față de 2021 343.982 lei 1.981.107 lei 2.054.643 lei 10 în creștere față de 2021
2021 2.643.019 lei în creștere față de 2020 771.846 lei în creștere față de 2020 127.651 lei în scădere față de 2020 198.830 lei 755.310 lei 772.086 lei 8 în creștere față de 2020
2020 754.073 lei 285.425 lei în creștere față de 2019 226.084 lei în scădere față de 2019 170.313 lei 211.473 lei 89.641 lei 6
2019 — −133.214 lei în scădere față de 2018 234.248 lei în creștere față de 2018 80.551 lei 37.131 lei −195.784 lei 6 în creștere față de 2018
2018 — −62.749 lei 79.244 lei 105.801 lei 3.999 lei −62.570 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare