DURBY PERFORMANCE SPORT S.R.L.

DURBY PERFORMANCE SPORT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 46717349, Nr. Reg. Com. J21/577/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8551 - invatamant in domeniul sportiv si recreational. Societatea a fost înființată la data de 25 august 2022. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, LOC. FETEŞTI-GARA MUN. FETEŞTI, STR. ARMATEI, NR.10, BL.T12, SC.C, ET.3, AP.43. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DURBY PERFORMANCE SPORT S.R.L.
CUI
46717349
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/577/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 august 2022
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, LOC. FETEŞTI-GARA MUN. FETEŞTI, STR. ARMATEI, NR.10, BL.T12, SC.C, ET.3, AP.43
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8551
Domeniu de activitate
invatamant in domeniul sportiv si recreational

Situații financiare

În 2025, DURBY PERFORMANCE SPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.500 lei, un profit net de 818 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 3.000 lei2023 · Cifra de afaceri: 12.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 11.000 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.500 lei2022 · Profit net: 594 lei2023 · Profit net: −2.579 lei2024 · Profit net: 3.327 lei2025 · Profit net: 818 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 3.000 lei20222023: 12.000 lei12 mii20232024: 11.000 lei20242025: 3.500 lei4 mii2025
Profit net lei
2022: 594 lei20222023: −2.579 lei−3 mii20232024: 3.327 lei3 mii20242025: 818 lei8182025
Indicatori financiari pe ani pentru DURBY PERFORMANCE SPORT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.500 lei în scădere față de 2024 818 lei în scădere față de 2024 1.405 lei în scădere față de 2024 — 3.766 lei 2.361 lei —
2024 11.000 lei în scădere față de 2023 3.327 lei în creștere față de 2023 3.706 lei în scădere față de 2023 — 5.248 lei 1.542 lei —
2023 12.000 lei în creștere față de 2022 −2.579 lei în scădere față de 2022 3.881 lei în creștere față de 2022 — 2.085 lei −1.785 lei —
2022 3.000 lei 594 lei 1.894 lei 395 lei 2.293 lei 794 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare