DV ARHITECTURE S.R.L.

DV ARHITECTURE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 39369381, Nr. Reg. Com. J2018001045296. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7111 - Activitati de arhitectura. Societatea a fost înființată la data de 18 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT HÂRSA COM. PLOPU, STR. ŞCOLII, NR.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DV ARHITECTURE S.R.L.
CUI
39369381
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001045296
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 mai 2018
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT HÂRSA COM. PLOPU, STR. ŞCOLII, NR.2
Cod CAEN
7111
Domeniu de activitate
Activitati de arhitectura

Situații financiare

În 2025, DV ARHITECTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 169.535 lei, o pierdere netă de 16.465 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 45.870 lei2020 · Cifra de afaceri: 220.666 lei2021 · Cifra de afaceri: 178.585 lei2022 · Cifra de afaceri: 296.300 lei2023 · Cifra de afaceri: 231.350 lei2024 · Cifra de afaceri: 136.870 lei2025 · Cifra de afaceri: 169.535 lei2019 · Profit net: 35.400 lei2020 · Profit net: 112.097 lei2021 · Profit net: −56.389 lei2022 · Profit net: 4.018 lei2023 · Profit net: 38.758 lei2024 · Profit net: −15.670 lei2025 · Profit net: −16.465 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 45.870 lei20192020: 220.666 lei20202021: 178.585 lei20212022: 296.300 lei296 mii20222023: 231.350 lei20232024: 136.870 lei20242025: 169.535 lei170 mii2025
Profit net lei
2019: 35.400 lei20192020: 112.097 lei112 mii20202021: −56.389 lei−56 mii20212022: 4.018 lei20222023: 38.758 lei20232024: −15.670 lei20242025: −16.465 lei−16 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DV ARHITECTURE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 169.535 lei în creștere față de 2024 −16.465 lei în scădere față de 2024 8.106 lei în scădere față de 2024 38.333 lei 41.722 lei 71.949 lei 1
2024 136.870 lei în scădere față de 2023 −15.670 lei în scădere față de 2023 25.606 lei în scădere față de 2023 59.231 lei 54.789 lei 88.414 lei 1 în scădere față de 2023
2023 231.350 lei în scădere față de 2022 38.758 lei în creștere față de 2022 46.772 lei în creștere față de 2022 85.556 lei 65.300 lei 104.084 lei 2 în scădere față de 2022
2022 296.300 lei în creștere față de 2021 4.018 lei în creștere față de 2021 4.288 lei în scădere față de 2021 56.552 lei 13.062 lei 65.326 lei 3
2021 178.585 lei în scădere față de 2020 −56.389 lei în scădere față de 2020 85.471 lei în creștere față de 2020 78.927 lei 97.852 lei 91.308 lei 3 în creștere față de 2020
2020 220.666 lei în creștere față de 2019 112.097 lei în creștere față de 2019 8.133 lei în creștere față de 2019 30.918 lei 124.912 lei 147.697 lei 1
2019 45.870 lei 35.400 lei 3.874 lei — 39.474 lei 35.600 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare