DY PURE BODYCARE S.R.L.

DY PURE BODYCARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 41561698, Nr. Reg. Com. J32/1628/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9604 - Activitati de intretinere corporala. Societatea a fost înființată la data de 27 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. DIMITRIE CANTEMIR, NR.64, AP.1, cod poștal 550074. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DY PURE BODYCARE S.R.L.
CUI
41561698
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/1628/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 august 2019
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. DIMITRIE CANTEMIR, NR.64, AP.1
Cod poștal
550074
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9604
Domeniu de activitate
Activitati de intretinere corporala

Situații financiare

În 2025, DY PURE BODYCARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 158.413 lei, un profit net de 1.552 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 9.782 lei2020 · Cifra de afaceri: 97.877 lei2021 · Cifra de afaceri: 150.033 lei2022 · Cifra de afaceri: 175.276 lei2023 · Cifra de afaceri: 200.184 lei2024 · Cifra de afaceri: 163.765 lei2025 · Cifra de afaceri: 158.413 lei2019 · Profit net: −14.201 lei2020 · Profit net: 41.758 lei2021 · Profit net: 51.643 lei2022 · Profit net: 67.249 lei2023 · Profit net: −62.168 lei2024 · Profit net: 34.901 lei2025 · Profit net: 1.552 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 9.782 lei20192020: 97.877 lei20202021: 150.033 lei20212022: 175.276 lei20222023: 200.184 lei200 mii20232024: 163.765 lei20242025: 158.413 lei158 mii2025
Profit net lei
2019: −14.201 lei20192020: 41.758 lei20202021: 51.643 lei20212022: 67.249 lei67 mii20222023: −62.168 lei−62 mii20232024: 34.901 lei20242025: 1.552 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DY PURE BODYCARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 158.413 lei în scădere față de 2024 1.552 lei în scădere față de 2024 90.897 lei în scădere față de 2024 96.475 lei 115.357 lei 120.935 lei 1
2024 163.765 lei în scădere față de 2023 34.901 lei în creștere față de 2023 98.756 lei în scădere față de 2023 48.654 lei 169.484 lei 119.382 lei 1
2023 200.184 lei în creștere față de 2022 −62.168 lei în scădere față de 2022 130.941 lei în creștere față de 2022 85.107 lei 130.315 lei 84.481 lei 1
2022 175.276 lei în creștere față de 2021 67.249 lei în creștere față de 2021 31.922 lei în scădere față de 2021 74.163 lei 104.408 lei 146.649 lei 1
2021 150.033 lei în creștere față de 2020 51.643 lei în creștere față de 2020 48.805 lei în scădere față de 2020 101.774 lei 26.431 lei 79.400 lei —
2020 97.877 lei în creștere față de 2019 41.758 lei în creștere față de 2019 59.516 lei în scădere față de 2019 73.348 lei 13.925 lei 27.757 lei —
2019 9.782 lei −14.201 lei 113.228 lei 93.762 lei 5.465 lei −14.001 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare