E.M.M.A. LAND INVESTMENT 2008 SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 23022091, Nr. Reg. Com. J2011001899230. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 10 ianuarie 2008. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR TÂRGU NEAMŢ, NR.16A, 10 M.P., BL.B36, SC.1, ET.3, AP.12. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- E.M.M.A. LAND INVESTMENT 2008 SRL
- CUI
- 23022091
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2011001899230
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 10 ianuarie 2008
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR TÂRGU NEAMŢ, NR.16A, 10 M.P., BL.B36, SC.1, ET.3, AP.12
- Cod CAEN
- 6811
- Domeniu de activitate
- Agentii imobiliare
Situații financiare
În 2025, E.M.M.A. LAND INVESTMENT 2008 SRL a raportat o pierdere netă de 848 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −848 lei în scădere față de 2024 | 1.273.929 lei în creștere față de 2024 | 1.233.589 lei | 1.799 lei | −38.541 lei | — |
| 2024 | — | −100 lei în scădere față de 2023 | 1.273.082 lei în creștere față de 2023 | 1.233.589 lei | 1.800 lei | −37.693 lei | — |
| 2023 | — | −87 lei în creștere față de 2022 | 1.272.981 lei în creștere față de 2022 | 1.233.589 lei | 1.867 lei | −37.525 lei | — |
| 2022 | — | −1.283 lei în scădere față de 2021 | 1.272.881 lei în creștere față de 2021 | 1.233.589 lei | 1.854 lei | −37.438 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 1.271.631 lei | 1.233.589 lei | 1.887 lei | −36.155 lei | — |
| 2020 | — | −666 lei | 1.271.631 lei în creștere față de 2019 | 1.233.589 lei | 1.887 lei | −36.155 lei | — |
| 2019 | — | −666 lei în creștere față de 2018 | 1.270.965 lei în creștere față de 2018 | 1.233.589 lei | 1.887 lei | −35.489 lei | — |
| 2018 | — | −746 lei în scădere față de 2017 | 1.270.265 lei în creștere față de 2017 | 1.233.589 lei | 1.853 lei | −34.823 lei | — |
| 2017 | — | −600 lei în creștere față de 2016 | 1.269.515 lei în creștere față de 2016 | 1.233.589 lei | 1.849 lei | −34.077 lei | — |
| 2016 | — | −676 lei | 1.268.915 lei | 1.233.589 lei | 1.849 lei | −33.477 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
