EARTHLINGS GOURMET S.R.L.

EARTHLINGS GOURMET S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39011633, Nr. Reg. Com. J2018001093233. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 13 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. VIDELE, NR.41, PARTER ŞI ETAJ 1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
EARTHLINGS GOURMET S.R.L.
CUI
39011633
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001093233
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 martie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. VIDELE, NR.41, PARTER ŞI ETAJ 1
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, EARTHLINGS GOURMET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 591.880 lei, o pierdere netă de 310.042 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 3.092 lei2019 · Cifra de afaceri: 181.097 lei2020 · Cifra de afaceri: 304.743 lei2021 · Cifra de afaceri: 636.323 lei2022 · Cifra de afaceri: 555.728 lei2023 · Cifra de afaceri: 656.948 lei2024 · Cifra de afaceri: 538.008 lei2025 · Cifra de afaceri: 591.880 lei2018 · Profit net: −64.255 lei2019 · Profit net: 483 lei2020 · Profit net: −7.460 lei2021 · Profit net: 146.276 lei2022 · Profit net: −46.735 lei2023 · Profit net: 1.823 lei2024 · Profit net: −188.160 lei2025 · Profit net: −310.042 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 3.092 lei'182019: 181.097 lei'192020: 304.743 lei'202021: 636.323 lei'212022: 555.728 lei'222023: 656.948 lei657 mii'232024: 538.008 lei'242025: 591.880 lei592 mii'25
Profit net lei
2018: −64.255 lei'182019: 483 lei'192020: −7.460 lei'202021: 146.276 lei146 mii'212022: −46.735 lei'222023: 1.823 lei'232024: −188.160 lei'242025: −310.042 lei−310 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru EARTHLINGS GOURMET S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 591.880 lei în creștere față de 2024 −310.042 lei în scădere față de 2024 1.030.520 lei în creștere față de 2024 64.713 lei 443.461 lei −513.937 lei 4
2024 538.008 lei în scădere față de 2023 −188.160 lei în scădere față de 2023 678.395 lei în creștere față de 2023 73.510 lei 399.990 lei −204.895 lei 4 în scădere față de 2023
2023 656.948 lei în creștere față de 2022 1.823 lei în creștere față de 2022 545.188 lei în creștere față de 2022 84.919 lei 413.122 lei −16.735 lei 6 în creștere față de 2022
2022 555.728 lei în scădere față de 2021 −46.735 lei în scădere față de 2021 252.266 lei în creștere față de 2021 26.513 lei 206.595 lei −19.158 lei 5 în creștere față de 2021
2021 636.323 lei în creștere față de 2020 146.276 lei în creștere față de 2020 217.565 lei în creștere față de 2020 8.913 lei 282.231 lei 73.579 lei 4 în creștere față de 2020
2020 304.743 lei în creștere față de 2019 −7.460 lei în scădere față de 2019 193.245 lei în creștere față de 2019 6.480 lei 114.842 lei −71.923 lei 1
2019 181.097 lei în creștere față de 2018 483 lei în creștere față de 2018 174.038 lei în creștere față de 2018 7.605 lei 102.861 lei −63.572 lei 1
2018 3.092 lei −64.255 lei 101.438 lei 300 lei 37.083 lei −64.055 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare